18 Wheels of Steel American Long Haul


What type of vehicles can be driven in the game?

Recenzia hry 18 Wheels of Steel American Long Haul

O hre

18 Wheels of Steel American Long Haul je počítačová hra z roku 2008, ktorá simuluje život kamionového vodiča. Hráč sa ujme kontroly nad veľkým kamiónom a prepravuje rôzne tovary po Spojených štátoch amerických. Hra ponúka rôzne úlohy a výzvy, ktoré hráč musí splniť.

Herné mechaniky

Hra ponúka výber rôznych kamiónov, ktoré majú rôzne vlastnosti a parametre. Hráč má k dispozícii aj rôzne prívesy a náklad, ktoré musí prepraviť na určené miesto. Hra ponúka aj možnosť vylepšenia a úpravy kamiónov, čo pomáha zlepšiť výkon a zvýšiť efektivitu.

Jazda kamiónom je simulovaná na reálnych cestách a hráč musí dodržiavať dopravné predpisy, ako je rýchlosť, zastavovanie na červených svetlách, používanie smeroviek a podobne. Okrem toho musí hráč správne plánovať svoju trasu, aby mohol doručiť tovar včas a bezpečne.

Hra ponúka aj rôzne výzvy, ako sú extrémne počasie alebo havárie, ktoré hráč musí zvládnuť a riešiť. Na druhej strane, úspešné splnenie úloh hráčovi prináša peniaze a skúsenosti, ktoré môže použiť na vylepšenie svojho kamióna a zvýšenie svojho renomé.

Grafické spracovanie a zvuk

Grafické spracovanie hry nie je na úrovni súčasných hier, ale stále ponúka slušnú kvalitu. Hráč si môže vychutnať prekrásne krajiny a mestá Spojených štátov amerických. Kamióny a prívesy sú detailne spracované a majú realistické zvukové efekty.

Zvukové efekty v hre sú veľmi dôležité a pomáhajú hráčovi cítiť sa ako skutočný kamionový vodič. Zvuk kamióna, brzdenie a zvuky dopravy sú vynikajúce a pomáhajú hráčovi pohltiť sa do hrania.

Zhrnutie

18 Wheels of Steel American Long Haul je skvelá hra pre všetkých fanúšikov simulácií a kamiónov. Hra ponúka veľa úloh a výziev, ktoré hráč musí zvládnuť, a to všetko na reálnych cestách Spojených štátov amerických. Grafické spracovanie a zvuk sú slušné a pomáhajú hráčovi cítiť sa ako skutočný kamionový vodič.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Požiadavky
Operačný systém Windows XP/Vista/7/8/10
Procesor 2.2 GHz Pentium 4 či lepší
RAM 1 GB RAM
Grafická karta 256 MB DirectX 9.0c kompatibilná grafická karta
Voľné miesto na disku 540 MB voľného miesta na disku