2Dark


What are some of the features of 2Dark?

Recenzia hry 2Dark

Príbeh a herný svet

2Dark je survival-horror hra, ktorá sleduje osudy detektíva Smitha, ktorý sa snaží nájsť svoje deti, ktoré boli unesené sériovým vrahom. Hráči sa dostávajú do sveta, ktorý je plný temnoty, zločinu a krutosti. Hra sa odohráva v meste Gloomywood, kde sa Smith snaží získať informácie o unesených deťoch a zabrániť ďalším únosom.

Herný svet je temný a depresívny, s množstvom miestností, ktoré sú prepletené rôznymi nástrahami. Hráči sa musia prebojovať cez rôzne úrovne, kde sa stretávajú s rôznymi nepriateľmi a hádankami. Hra je plná nečakaných momentov a nepriateľov, ktorí vás môžu zabiť v priebehu sekúnd.

Herné mechanizmy

Hra 2Dark je založená na skrytých objektoch, ktoré sa nachádzajú v celej hre. Hráči sa musia snažiť nájsť všetky tieto objekty, čo im umožní získať nové schopnosti a zbraňové vybavenie. Hra tiež obsahuje množstvo hádaniek, ktoré hráči musia vyriešiť, aby sa dostali ďalej.

Jednou z hlavných mechanizmov hry je stealth. Hráči sa musia snažiť prekonať nepriateľov bez toho, aby boli zistení. To znamená, že hráči musia byť opatrní a musia sa snažiť udržať si svoju pozíciu skrytú pred nepriateľmi. Hra sa tiež zameriava na zdroje a výrobu, čo znamená, že hráči musia zbierať materiály a vyrábať si svoje vlastné zbrane a vybavenie.

Grafika a zvuk

Grafika v hre 2Dark je zameraná na temnotu a strach. Hra sa odohráva v tme, takže hráči sa musia spoliehať na svetlá a iné zdroje svetla, aby videli svoje okolie. Grafika je celkovo pomerne chudobná, ale to je úplne v poriadku, pretože to dáva hre temný a depresívny nádych.

Zvuk v hre je prekvapivo dobrý. Hráči môžu počuť zvuky, ktoré pochádzajú z rôznych miestností a oblastí, čo pridáva k celkovému pocitu strachu a napätia. Zvukové efekty sú veľmi realistické a hráči si môžu byť istí, že sa budú cítiť ako keby boli v skutočnom svete.

Záver

Hra 2Dark je veľmi dobrá survival-horror hra, ktorá sa zameriava na temnotu, zločin a krutosť. Hra obsahuje množstvo hádaniek, stealth mechanizmov a výroby, čo ju robí veľmi zaujímavou. Grafika a zvuk sú pomerne jednoduché, ale plnia svoj účel, aby hráči zažili pocit strachu a napätia.

Ak hľadáte niečo, čo vás privedie k okraju sedadla, tak je 2Dark tou pravou hrou pre vás.

Minimálne požiadavky na hardvér

Minimálne požiadavky na hardvér
Operačný systém Windows 7/8/10 (64-bitový)
Procesor Intel Core i3-530
RAM 2 GB RAM
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870
Miesto na disku 1 GB voľného miesta