A Memoir Blue


3. How does the author’s use of language contribute to the overall tone of „A Memoir Blue“?

A Memoir Blue: Recenzia

A Memoir Blue je počítačová hra vyvinutá v roku 2020 spoločnosťou White Rabbit Games. Je to počítačové RPG, ktoré sa nachádza v starovekom koncepte s modernými prvkami. Hra sa odohráva v mestečku pod menom Blue, kde sa hráči musia postaviť zlu, ktoré ohrozuje mesto.

Príbeh

Príbeh sa točí okolo nového sveta, ktorý sa nachádza v stredovekom svete. Hráč sa vžije do postavy, ktorá sa chce postaviť zlu, ktoré ohrozuje mesto Blue. Postava sa musí dostať do mesta Blue, aby sa postavila zlu, ktoré ohrozuje mesto. Cestou sa musí postarať o rôzne situácie, ktoré sa môžu nachádzať v ceste, ako napríklad boj s nepriateľmi alebo prechádzanie cez Duny.

Hrateľnosť

A Memoir Blue je hrateľná hra s prvkami RPG. Má charakterové tabuľky, ktoré hráči môžu vyplniť, aby upevnili svoju postavu. Hráči sa môžu tiež zúčastniť rôznych bojov alebo prechádzať cez Duny. Hráči môžu tiež vybudovať svoje vlastné bojové tímy, aby sa postavili proti nepriateľom.

Grafika

Graficky A Memoir Blue vyzerá veľmi pekne. Hra má veľmi detaily a krásne animácie. Postavy a prostredia sú veľmi dobre navrhnuté a vyzerajú prirodzene. Grafika je veľmi prehľadná a ľahko sa s ňou manipuluje.

Zvuk

Zvuková stránka A Memoir Blue je tiež veľmi dobre vyvinutá. Hra má veľmi dobrú zvukovú stopu, ktorá je zmesou starovekého a moderného zvuku. Zvuky sú veľmi autentické a zapadajú do prostredia.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálna požiadavka
Operačný systém Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit)
Procesor Intel Core i3-3240
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 960
RAM 4 GB
Miesto na disku 11 GB

A Memoir Blue je počítačová hra, ktorá zaujme hráčov počítačových hier svojím krásnym prostredím, chytľavým príbehom a modernými prvkami. Hra má veľmi dobrý grafický vzhľad a zvukovú stopu. Hráči môžu tiež vybudovať svoje bojové tímy a zúčastniť sa bojov. Hráči, ktorí chcú tento titul vyskúšať, budú potrebovať minimálne požiadavky na hardvér uvedené v tabuľke.