Age Of Empires 2


1. What is the maximum number of players that can play Age of Empires 2?

Recenzia počítačovej hry Age Of Empires 2

Age Of Empires 2 je počítačová hra, ktorá je veľmi obľúbená medzi hráčmi. Je to historická strategická hra, ktorá vás prenesie do staroveku. Hra vás uvádza do doby, kedy žili veľkí vládcovia a viedli obrovské vojny. Hráči v hre začína ako malé kráľovstvo a postupne ho rozširujú a vyvíjajú.

Hlavné prvky hry

Hra obsahuje veľa rôznych prvkov, ktoré hráčom umožňujú hrať. Medzi hlavné prvky hry patria ekonomické prvky, vojenské prvky, budovanie a získavanie zdrojov. Náročnosť hry je veľmi vysoká a hráči budú musieť preukázať veľa strategického myslenia, aby si vybudovali silné a úspešné kráľovstvo.

Grafika a zvuk

Grafika hry je veľmi dobrá a dobre vyzerajúca. Obrazovka je plná detailov a efektov, ktoré vytvárajú úžasný obraz. Zvukové efekty sú tiež veľmi dobré a vytvárajú veľmi realistické prostredie.

Záverečné hodnotenie

Age Of Empires 2 je veľmi obľúbená hra pre fanúšikov herných stratégií. Hra vyžaduje veľa strategického myslenia a hráči budú musieť využívať rôzne prvky, aby dosiahli úspech. Grafika a zvuk sú veľmi dobre spracované a skutočne prispievajú k celkovej atmosfére hry.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7, 8.1, 10 (64-bit)
Procesor Intel Core 2 Duo E4600 2.4 GHz/AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5600+ 2.8 GHz
Grafická karta NVIDIA GeForce GT 420/AMD Radeon HD 5570
Pamäť 2 GB RAM
Miesto na disku 2 GB