Andro Dunos II


4. What are the unique features of Andro Dunos II compared to the original Andro Dunos?

Recenzia hry Andro Dunos II

Andro Dunos II je počítačová hra súčasnej generácie, ktorá je určená pre hráčov, ktorí sú fanúšikmi rýchlych akčných hier. Hra bola vyvinutá spoločnosťou Visco Corporation a vydaná v roku 1992 pre platformu Neo Geo.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry Andro Dunos II je veľmi jednoduchá. Máte možnosť hrať jedného alebo dvoch hráčov. Každý hráč ovláda lietajúcu loď, ktorá sa môže pohybovať po obrazovke. Loď môže vystreliť rôzne druhy zbraní, ako napríklad laser, raketu alebo granát. Hráč musí zničiť všetky nepriateľské lode a vyhnúť sa ich strelám.

Grafika

Grafika hry Andro Dunos II je veľmi dobre spracovaná. Obsahuje veľa detailov a veľký počet animovaných postavičiek. Farby sú jasné a živé a animácie sú veľmi jemné. Hra má tiež veľmi dobrú hudbu a efekty zvuku.

Príťažlivosť

Hra je veľmi príťažlivá pre hráčov pre jej jednoduchosť a návykovosť. Je tu veľa levelov, ktoré hráč musí prejsť, aby prešiel hrou. Hra obsahuje aj bonusové body za rôzne úkony, ktoré hráč môže získať počas hrania.

Celkový záver

Andro Dunos II je veľmi zábavná a návyková hra. Je vybavená veľmi dobrou grafikou, hudbou a efektmi zvuku. Je veľmi príťažlivá pre hráčov pre svoju jednoduchosť a návykovosť.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows XP/Vista/7/8/10
Procesor 1.2GHz
Grafická karta 16 MB
Pamäť 256 MB RAM
Miesto na disku 200 MB voľného miesta