Anomaly 2


How does the game’s multiplayer mode affect the anomaly in Anomaly 2?

Recenzia hry Anomaly 2

Základné informácie

Anomaly 2 je sci-fi tower defense počítačová hra, vyvinutá a publikovaná spoločnosťou 11 bit studios. Hra bola prvýkrát uvedená v roku 2013 a je dostupná na platformách Microsoft Windows, OS X, Linux, iOS a Android.

Hráči sa ujímajú úlohy veliteľa jednotky, ktorá sa snaží preniknúť do nepriateľského územia a zničiť ich obranné veže. Hra ponúka rôzne herné módy, vrátane kampane, multiplayeru a herného módu proti AI.

Hrateľnosť

Anomaly 2 ponúka náročnú a zábavnú hrateľnosť. Hráči musia vytvoriť svoj vlastný tím jednotiek, ktoré majú rôzne schopnosti a vlastnosti. Čím ďalej postupuje hráč, tým silnejšie a sofistikovanejšie obranné systémy sa objavia.

Hra je náročná a vyžaduje si dobrú stratégiu a schopnosť rýchlo sa prispôsobiť zmenám v hre. Hráči musia zvážiť rôzne faktory, ako sú terén, počet jednotiek a vzdialenosť medzi nimi a nepriateľskými obrannými systémami.

Hra ponúka aj multiplayerový herný mód, ktorý umožňuje hráčom súťažiť proti sebe a testovať svoje schopnosti v reálnom čase.

Grafika a zvuk

Grafika hry je vynikajúca a ponúka detailné a realistické prostredie. Jednotky sú dobre navrhnuté a majú rôzne schopnosti a vlastnosti. Obranné systémy sú tiež dobre navrhnuté a majú rôzne úrovne zložitosti.

Zvukové efekty sú tiež veľmi dobre navrhnuté a pridávajú k atmosfére hry. Zvuky zbraní sú realistické a pridávajú k pocitu napätia a akcie.

Záver

Anomaly 2 je vynikajúca sci-fi tower defense hra, ktorá ponúka náročnú a zábavnú hrateľnosť. Grafika a zvuk sú tiež vynikajúce a pridávajú k atmosfére hry.

Hra je určená pre fanúšikov žánru tower defense a pre tých, ktorí hľadajú výzvu a zábavu. Ak hľadáte kvalitnú a zábavnú hru, odporúčam vyskúšať Anomaly 2.

Minimálne požiadavky na hardvér

Platforma Minimálne požiadavky na hardvér
Microsoft Windows Windows XP/Vista/7/8/10, 2,4 GHz procesor, 2 GB RAM, grafická karta s 512 MB VRAM
OS X OS X 10.6.6 alebo novší, 2,4 GHz procesor, 2 GB RAM, grafická karta s 512 MB VRAM
Linux Ubuntu 12.04 alebo novší, 2,4 GHz procesor, 2 GB RAM, grafická karta s 512 MB VRAM
iOS iOS 6.0 alebo novší, iPhone 4S alebo novší, iPad 2 alebo novší, iPod Touch 5. generácie alebo novší
Android Android 4.0 alebo novší, 2,4 GHz procesor, 2 GB RAM, grafická karta s 512 MB VRAM