Assassin’s Creed II


How does the game’s story arc evolve over the course of the game?

Assassin’s Creed II – recenzia

Príbeh

Assassin’s Creed II je pokračovaním úspešnej hry Assassin’s Creed, ktorá bola uvedená na trh v roku 2007. Hra sa odohráva v Taliansku v 15. storočí, kde hráč ovláda postavu Ezia Auditore da Firenze, ktorý sa stáva členom tajnej organizácie assassínov. Príbeh hry sa zameriava na Eziovu cestu za pomstou, ktorú chce vykonať po smrti svojho otca a bratov.

Ezio sa stáva zdatným bojovníkom, ktorý sa postaví množstvu nepriateľov a rieši rôzne záhady. Hra je plná nečakaných zvratov a prekvapení, ktoré hráča držia v napätí až do konca hry. Príbeh je dobre napísaný a zaujímavý, čo robí z Assassin’s Creed II jednu z najlepších hier v histórii.

Grafika a dizajn

Grafika v Assassin’s Creed II bola vo svojej dobe jednou z najlepších. Okrem kvalitnej grafiky je hra plná detailov a nádherných miest, ktoré hráčovi umožnia prejsť sa po Taliansku. Dizajn postáv a sveta je veľmi kvalitný a vynikajúco prepojený s históriou Talianska. Hráč si môže vychutnať nádherné prostredie a architektúru, ktoré sú v hre použité.

Hrateľnosť

Hrateľnosť v Assassin’s Creed II je vynikajúca. Hráč sa môže pohybovať po množstve miest v Taliansku, ktoré sú plné aktivít, ako napríklad zbieranie pokladov, výziev na parkúrové skoky alebo zabitie rôznych nepriateľov. Hra má veľké množstvo zbraní a schopností, ktoré hráč postupne získa počas hry.

Hrateľnosť je veľmi intuitívna a jednoduchá, čo umožňuje hráčovi rýchlo sa naučiť ovládanie postavy a pohybovanie sa po prostredí. Preto je hra vhodná aj pre menej skúsených hráčov.

Zvuk

Zvuková stránka hry je veľmi kvalitná a prispieva k atmosfére Talianska v 15. storočí. Hudba v hre je nádherná a pomáha hráčovi vnímať prostredie a atmosféru hry. Hlasové herecké výkony sú tiež vynikajúce a pomáhajú hráčovi prežiť príbeh hry.

Záver

Assassin’s Creed II je jednou z najlepších hier v histórii. Hra má skvelý príbeh, kvalitnú grafiku a dizajn, vynikajúcu hrateľnosť a zvukovú stránku. Všetky tieto prvky spolu tvoria jedinečný zážitok, ktorý by si nemal nechať ujsť žiadny fanúšik akčných hier.

Minimálne požiadavky na hardware

Hardvér Požiadavka
Operačný systém Windows XP/Vista/7
Procesor Intel Core 2 Duo 1.8 GHz alebo AMD Athlon X2 64 2.4 GHz
Pamäť RAM 1.5 GB pre Windows XP, 2 GB pre Windows Vista/7
Hard disk 8 GB voľného miesta
Grafická karta 256 MB DirectX 9.0 kompatibilná s Shader Model 3.0