Assassins Creed Odyssey


3. What historical events does the game explore?

Assassins Creed Odyssey – recenzia

Assassins Creed Odyssey je akčná počítačová hra od Ubisoftu, vyvinutá pre PC, Xbox One a PlayStation 4. V tejto hre hráč mení svoju rolu v boji o život a smrť v starovekom Grécku. Vzhľadom na to, že Assassin’s Creed je jednou z najpopulárnejších akčných hier, veľa ľudí sa pýta, či je Odyssey úspešnou nástupkyňou.

Vizuálne

Vizuálne je Assassins Creed Odyssey veľmi impozantná. Hra bola uvedená ako jedna z najkrajších hier, ktoré sa kedy vytvorili. Má čisté prvky a pekné detaily. Postavy sú veľmi realistické a pohybujú sa veľmi prirodzene. Obrovská mapa starovekého Grécka je veľmi presvedčivá a hráč môže cítiť autenticitu.

Hrateľnosť

Hrateľnosť je jeden z najsilnejších aspektov Odyssey. Má obrovskú zbierku úloh a misií, ktoré sú veľmi zaujímavé a veľmi zábavné. Súčasťou hier sú aj boje na lodiach, ktoré sú veľmi dynamické a zábavné. Môžete bojovať s korisťou, ktorú získate v bitkách. Hra má tiež veľa dialógov, ktoré sú veľmi zaujímavé a hráč sa môže stať súčasťou dialógu svojím výberom.

Zvuk

Hudba v tejto hre je veľmi dobrá. Má veľa atmosférických zvukov, ktoré vás dokážu presvedčiť, že ste v starovekom Grécku. Zvuky sú veľmi živé a detailné. Zvuky bojov sú veľmi autentické, takže si môžete užiť skutočnú bitku s mečom.

Zhrnutie

Assassins Creed Odyssey je veľmi dobre vyvinutá akčná počítačová hra. Má veľmi zaujímavú hrateľnosť a veľmi dobrý vizuálny dizajn. Zvuková stránka je tiež veľmi silná a atmosféra hry je veľmi presvedčivá. Ak máte radi akčné hry, ktoré sú autentické, mali by ste si pozrieť Assassins Creed Odyssey.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
OS Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bitové verzie)
Procesor AMD FX 6300 3.8 GHz, Intel Core i5 2400 3.1 GHz, Ryzen 3 – 1200
Grafická karta AMD Radeon R9 285 (2 GB), NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB)
Pamäť 8 GB
Veľkosť 46 GB