Assassin’s Creed Origins – The Curse of the Pharaohs


What new enemies does the player encounter in Assassin’s Creed Origins – The Curse of the Pharaohs?

Assassin’s Creed Origins – The Curse of the Pharaohs

Assassin’s Creed Origins – The Curse of the Pharaohs je rozšírenie hry Assassin’s Creed Origins, ktoré prináša nový príbeh a nové prostredie. Tento príbehový DLC sa zameriava na staroveký Egypt a jeho tajomstvá. Hráči sa dostanú do úlohy Bayeka, ktorý sa musí vyrovnať s kliatbou, ktorá postihla faraónov.

Herné prostredie

Hráči sa dostanú do nového prostredia s názvom Thebes, ktoré je plné tajomstiev a nebezpečenstiev. Toto miesto sa stalo súčasťou hry Assassin’s Creed Origins – The Curse of the Pharaohs, aby sa hráči mohli dozvedieť viac o starovekom Egypte a jeho kultúre. Prostredie je krásne navrhnuté a hráči sa v ňom môžu pohybovať voľne.

Príbeh

Príbeh tohto DLC sa zameriava na kliatbu, ktorá postihla faraónov. Bayek sa musí pokúsiť zistiť, čo spôsobuje túto kliatbu a ako ju zastaviť. Príbeh sa odohráva v Thebes a hráči sa dostanú do kontaktu s rôznymi postavami a frakciami. Príbeh je dobre vypracovaný a hráči majú možnosť vidieť viac z histórie Egypta.

Hrateľnosť

Hrateľnosť je podobná ako v pôvodnej hre Assassin’s Creed Origins. Hráči sa môžu pohybovať voľne po prostredí, plniť vedľajšie úlohy a hlavné úlohy. V tomto DLC sú pridané nové funkcie, ako napríklad nové schopnosti a nové zbrane. Hráči sa tiež môžu stretnúť s novými nepriateľmi a zvieratami. Hrateľnosť je zábavná a hráči majú možnosť objavovať nové časti Egypta.

Grafika

Grafika v Assassin’s Creed Origins – The Curse of the Pharaohs je nádherná. Prostredie je krásne navrhnuté a detaily sú dobre vypracované. Animácie sú plynulé a postavy sú dobre vypracované. Grafika je vynikajúca a hráči môžu vidieť krásy starovekého Egypta.

Zvuk

Zvuk v Assassin’s Creed Origins – The Curse of the Pharaohs je dobre vypracovaný. Hudba je atmosférická a prispieva k pocitu tajomstva a nebezpečenstva. Zvukové efekty sú realistické a prispievajú k pocitu prítomnosti v prostredí. Zvuk je dobre vypracovaný a hráči môžu počuť zvuky starovekého Egypta.

Zhrnutie

Assassin’s Creed Origins – The Curse of the Pharaohs je skvelý príbehový DLC, ktorý prináša nové prostredie, nové funkcie a nový príbeh. Hráči sa dostanú do starovekého Egypta a musia bojovať proti kliatbe, ktorá postihla faraónov. Hrateľnosť je zábavná a grafika a zvuk sú nádherné. Toto DLC určite stojí za to vyskúšať.

Minimálne požiadavky na hardvér
Operačný systém: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bitová verzia)
Procesor: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz or AMD FX-6350 @ 3.9 GHz or equivalent
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD R9 270 (2048 MB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
Pamäť RAM: 6 GB
Voľné miesto na disku: 42 GB