Assassins Creed Origins


4. What are the main objectives of the game’s main storyline?

Assassins Creed Origins – Recenzia

Assassins Creed Origins je počítačová hra od vývojárov zo spoločnosti Ubisoft. Ide o akčnú adventúru, ktorá sa odohráva v starovekom Egypte. Hra je zameraná na jedného hlavného hrdinu, Bayeka z Siou.

Táto hra je zameraná na príbeh, ktorý sa točí okolo Bayeka a jeho cesty k tomu, aby sa stal jedným z prvých assassínov. Na svojej ceste sa stretne s mnohými známymi egyptskými postavami a odhalí veľa tajomstiev.

Hra bola vyvinutá na platformách ako Xbox One, PlayStation 4 a PC. Všetky verzie majú rovnakú grafiku a výkon. Obraz je veľmi detailný a pôsobí realisticky. Tiež má veľa animácií a efektov.

Hrateľnosť tejto hry je veľmi zábavná. Je tu veľa úloh a prekážok, ktoré hráči musia prekonať. V hre sú aj rôzne bojové prvky, ako sú boje s mečmi, lukmi a inými zbraňami.

Celková hrateľnosť je veľmi zaujímavá a zábavná. Je tu dostatok zábavy, zábavy a napätia. Hra sa vyznačuje veľmi dobrou kontrolou nad postavou a svojou príbehovou linkou.

Minimálne požiadavky na OS a hardvér

Platforma Minimálne požiadavky
Windows Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit verzie)
CPU Intel Core i5-2400 3.1GHz/AMD FX-6350 3.9GHz alebo lepší
RAM 8 GB
Grafika NVIDIA GeForce GTX 660/AMD Radeon R9 270 alebo lepší
DirectX DirectX 11
HDD 42 GB volného miesta

Assassins Creed Origins je veľmi zaujímavá počítačová hra, ktorá vyžaduje minimálne požiadavky na hardvér. Je to veľmi zábavná hra s detailnou grafikou a dobrou hrateľnosťou. Ak hľadáte počítačovú hru s veľa akciou a napätím, odporúčame vám túto hru.