Assetto Corsa Competizione


2. What cars and tracks are featured in Assetto Corsa Competizione?

Assetto Corsa Competizione – recenzia

Assetto Corsa Competizione je počítačová hra zo série Assetto Corsa, ktorá vyžaduje veľa citlivosti od hráča. Je to simulátor pretekania s licenciou od SRO Motorsports Group, ktorý hráčom umožňuje zažiť atmosféru skutočného pretekania. Hra má nový physics engine, ktorý je schopný simulovať aj najmenšie detailové informácie ako napríklad odpruženie, reakcie pneumatík a veľa ďalších.

Grafika

Grafika hry je veľmi realistická. Hra má veľmi dobrú grafiku s veľmi detailnými pozadiami a autami. Všetky autá sú veľmi realistické a hráč sa môže tešiť na krásne prostredia. Hra je plná detailov, čo vytvára autentický pretekársky zážitok.

Zvuk

Zvuk hry je veľmi realistický. Hra má veľmi dobrý zvukový efekt, ktorý hráčom umožňuje zažiť skutočnosť pretekania. Všetky motory sú veľmi autentické a často menia svoj zvuk v závislosti od rýchlosti.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry je veľmi vysoká. Hra obsahuje veľa rôznych nastavení a hráči majú možnosť si prispôsobiť hru presne podľa svojich predstáv. Hra obsahuje veľa rôznych druhov pretekov, vrátane kvalifikácií, pretekov s kvalifikáciou a nocných pretekov. Hra tiež obsahuje veľa rôznych druhov aut a hráči si môžu vybrať, aké typy aut chcú používať.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7/8/10 64-bit
Procesor Intel Core i5-4460
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 460
Operačná pamäť 8 GB RAM
Vnútorná pamäť 20 GB dostupného miesta

Assetto Corsa Competizione je odvážny simulátor pretekania s veľkým dôrazom na realistickú grafiku a zvuk a vysokú hrateľnosť. Vyžaduje si, aby hráči preukázali veľa citlivosti, pretože každý zvuk a každý detail môžu mať veľký dopad na výsledok pretekov. Hra je veľmi zábavná a hráči si ju môžu užiť v rôznych situáciách a s rôznymi typmi aut.