Battlefield Hardline


What new game modes does Battlefield Hardline introduce?

Battlefield Hardline – Recenzia

Príbeh

Battlefield Hardline sa odlišuje od predchádzajúcich dielov série tým, že sa zameriava na boj proti zločinu a zákonnosti. Hráči sa ujímajú role detektíva Nicka Mendozu, ktorý sa snaží vyriešiť korupciu v policajnom oddelení Miami.

Príbeh sa odohráva v epizódach, pričom každá z nich pridáva nové postavy a dejové zvraty. Hlavná história sa však zdá byť trochu predvídateľná a stereotypná. Napriek tomu sa však jednotlivé epizódy odohrávajú v zaujímavom prostredí, ktoré sa líši od tradičných vojenských prostredí, aké sme zvyknutí vidieť v predchádzajúcich dieloch série.

Herný režim

Battlefield Hardline ponúka širokú škálu herných režimov. Hráči si môžu zahrať klasické režimy, ako TDM, Conquest alebo Rush, alebo sa môžu uchádzať o nové režimy, ako Blood Money, kde sa hráči snažia získať čo najviac peňazí a prepraviť ich do svojho tajného krytu.

Herný režim Heist je tiež zaujímavý, kde sa hráči musia buď brániť alebo útočiť na klenotníctvo. Tento režim je veľmi napínavý a hráči musia spolupracovať, aby získali výhodu nad protivníkom.

Okrem toho sa v hre nachádza aj nový režim zvaný Hotwire, ktorý sa zameriava na jazdu v rýchlych autách a získavanie bodov za jazdu s určitou rýchlosťou. Tento režim je veľmi adrenalinový a je skvelým spôsobom, ako sa zlepšiť v ovládaní vozidiel.

Grafika a zvuk

Grafika v Battlefield Hardline je vynikajúca, čo by sme od série Battlefield očakávali. Detaily prostredia a postáv sú veľmi dobre spracované a animácie sú plynulé.

Zvuková stránka hry je tiež vynikajúca. Zbrane znejú veľmi autenticky a hudba sa dokonale prispôsobuje dejovým momentom v hre.

Zhrnutie

Battlefield Hardline je skvelým príkladom toho, ako sa séria môže rozšíriť a ponúknuť hráčom niečo nové. Hra je plná akcie a ponúka širokú škálu herných režimov. Príbeh je trochu predvídateľný, ale každá epizóda je zaujímavá a odlišná od ostatných.

Grafika a zvuk sú na úrovni a pridávajú ďalšiu vrstvu k zážitku z hry. Ak ste fanúšikom série Battlefield alebo ak hľadáte akčnú hru s dobrým príbehom, Battlefield Hardline by mal byť na vašom zozname.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows Vista SP2 64-bit (s aktualizáciou KB971512)
Procesor Intel Core i3/i5 2.4GHz AMD Athlon II/Phenom II 2.8 GHz
RAM 4 GB
GPU NVIDIA GTX 260 / ATI Radeon HD 5770
Priestor na disku 60 GB