Battlefield V


1. What new features does Battlefield V introduce?

Recenzia Battlefield V

Battlefield V je počítačová hra od Electronic Arts a DICE, ktorá vyšla 9. novembra 2018. Je to vojnová first-person striedačka, ktorá je súčasťou série Battlefield. Hra je založená na boji počas druhej svetovej vojny. Hra obsahuje rôzne režimy ako singleplayer, multiplayer a battle royale.

Hrateľnosť

Battlefield V ponúka veľmi realistický herný zážitok, ktorý je veľmi podobný bojom počas druhej svetovej vojny. Zbrane a vozidlá v hre sú veľmi autentické a hráči sa môžu sústrediť na boj v rôznych prostrediach. Hra obsahuje veľa režimov, ktoré hráči môžu vyskúšať. Multiplayer je veľmi zábavný a hráči môžu vytvoriť skupiny s priateľmi a bojovať proti iným tímom.

Grafika a zvuk

Grafika v tejto hre je veľmi dobrá a hráči majú možnosť vidieť rôzne prostredia, ktoré boli uvedené počas druhej svetovej vojny. Kvalita zvuku je tiež veľmi dobrá a hráči sa môžu tešiť na veľmi autentický zážitok.

Záver

Battlefield V je veľmi zábavná počítačová hra, ktorá hráčom poskytuje realistický herný zážitok. Grafika a zvuk sú veľmi dobré a hráči majú možnosť vyskúšať si rôzne režimy počas bojov. Ak hľadáte dobrú počítačovú hru, ktorá poskytuje realistický herný zážitok, Battlefield V je jednou z najlepších možností.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7/8.1/10 (64-bit)
Procesor Intel Core i5 6600K/AMD FX-6350
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB/AMD Radeon HD 7850 2 GB
Operačná pamäť 8 GB
Miesto na disku 50 GB