Bravely Default Brilliant Lights


How does the storyline of Bravely Default Brilliant Lights differ from previous games in the series?

Recenzia hry Bravely Default Brilliant Lights

Úvod

Bravely Default Brilliant Lights je pokračovaním úspešnej série RPG hier od vývojárskeho tímu Square Enix. Hra bola pôvodne vydaná pre konzolu Nintendo Switch, ale teraz je dostupná aj pre PC. V tejto recenzii sa pozrieme na to, čo hra ponúka a či stojí za to investovať čas a peniaze do jej hrania.

Príbeh

Hra sa odohráva v fantastickom svete Luxendarc, kde hráči prevezmú kontrolu nad skupinou hrdinov, ktorí sa snažia zastaviť zločinné organizácie, ktoré sa snažia získať moc nad celým svetom. Príbeh je napínavý a plný nečakaných zvratov, ktoré udržia hráčov v napätí po celú dobu hrania. Postavy sú dobre napísané a hráči sa môžu tešiť na množstvo dialógov a interakcií medzi nimi.

Herný systém

Bravely Default Brilliant Lights má turn-based bojový systém, ktorý je založený na kombinácii stratégie a taktiky. Hráči majú k dispozícii širokú škálu zbraní a schopností, ktoré môžu použiť na porážku nepriateľov. Hra tiež ponúka tzv. Brave a Default systém, ktorý umožňuje hráčom vynaložiť viac alebo menej akcie v jednom kole. Tento systém poskytuje hráčom väčšiu kontrolu nad bojom a umožňuje im prispôsobiť svoju stratégiu podľa situácie.

Grafika a zvuk

Hra má nádhernú 2D grafiku, ktorá je vytvorená v štýle anime. Krajiny a prostredia sú farebné a plné detailov, čo hráčov vtiahne do sveta hry. Zvukové efekty a hudba sú tiež vynikajúce a pomáhajú vytvoriť atmosféru hry.

Záver

Bravely Default Brilliant Lights je skvelá RPG hra s nádhernou grafikou, dobre napísaným príbehom a zaujímavým bojovým systémom. Hráči, ktorí majú radi taktické RPG hry, by mali určite vyskúšať túto hru. Hra tiež ponúka mnoho hodín hrania a množstvo obsahu, ktorý hráči môžu objaviť.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Požiadavka
Operačný systém Windows 7 SP1 / 8.1 / 10 64-bit
Procesor Intel Core i3-2100 / AMD FX-4100
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon R7 260X
Pamäť 4 GB RAM
Miesto na disku 15 GB