Call of Duty 4 Modern Warfare


4. How have reviews of Call of Duty 4 Modern Warfare evolved over time?

Call of Duty 4 Modern Warfare – Recenzia

Call of Duty 4 Modern Warfare je počítačová hra z roku 2007, z dielne vývojárov Infinity Ward a Activision. Hra je zameraná na moderné boje a dáva hráčom príbeh, ktorý ich vedie cez bojiská po celom svete. Hra je jednou z najúspešnejších počítačových hier všetkých čias, ktorá sa teší obrovskému obľúbeniu medzi hráčmi.

Príbeh

Hra začína v krajine známej ako Urzikstan, kde sa váš komandos dostane do konfliktu medzi miestnym obyvateľstvom a silami sovietskeho spojenca. Ako hra prechádza, zistíte, že terorista známy ako Khaled Al-Asad je zodpovedný za mnoho zločinov a jeho cieľom je obnoviť sovietsku moc. Ako hra postupuje, dostanete sa do boja s teroristami v rôznych krajinách po celom svete.

Hrateľnosť

Call of Duty 4 Modern Warfare má naozaj príjemné hrateľnostné prvky. Hra je plná akcie, ktorou sa hráči môžu bezstarostne zabávať a objavovať nový svet. Hra má tiež veľa rôznych zbraňí a zbraní, ktoré hráči môžu používať na zničenie svojich nepriateľov.

Okrem toho môžete tiež hrať s ostatnými hráčmi a bojovať v mnohých rôznych režimoch. Všetky tieto režimy sú veľmi zábavné a ponúkajú hráčom veľa zábavy.

Grafika

Grafika v tejto hre je skutočne nádherná. Príbehové misie sú vyplnené krásnymi pohľadmi na svet a všetky postavy vyzerajú veľmi realisticky. Okrem toho je aj zvuková stránka hry veľmi dobrá, s veľmi zaujímavými zvukmi a efektmi.

Zhrnutie

Call of Duty 4 Modern Warfare je skvelá počítačová hra, ktorá vám umožní zažiť moderné boje v realistickom prostredí. Hra má veľmi dobrú hrateľnosť, grafiku a zvukovú stránku. Ďalšou výhodou je, že môžete hrať s ostatnými hráčmi a bojovať v rôznych režimoch. Ak hľadáte skvelú počítačovú hru, ktorá vás pohltí do moderných bojov, odporúčame vám Call of Duty 4 Modern Warfare.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows XP / Vista
Procesor Intel Pentium 4 3.2GHz alebo AMD Athlon 64 3400+
Grafická karta 256 MB
Operačná pamäť 1 GB
Miesto na disku 8 GB
DirectX Verzia 9.0c