Call of Duty Modern Warfare 2 – Resurgence Pack


What new maps are included in the Call of Duty Modern Warfare 2 Resurgence Pack?

Recenzia hry Call of Duty: Modern Warfare 2 – Resurgence Pack

Stručný popis hry

Call of Duty: Modern Warfare 2 – Resurgence Pack je rozšírenie pre hru Call of Duty: Modern Warfare 2, ktoré prináša nové multiplayerové mapy a zbrane pre hráčov. Táto hra bola vyvinutá spoločnosťou Infinity Ward a vydaná spoločnosťou Activision v roku 2010 pre platformy Xbox 360, PlayStation 3 a PC.

Hratelnosť

Resurgence Pack pridáva do hry celkovo päť nových multiplayerových máp a dve zbrane – CZ75 a AA-12. Tieto mapy sú veľmi dobre navrhnuté a majú rôzne prostredia, od miestnych ulíc až po rozsiahle púšte. Každá mapa má svoje výhody a nevýhody, ktoré hráči musia zohľadniť, aby boli úspešní.

Zbrane, ktoré boli pridané v Resurgence Pack, sú skutočne silné a môžu byť veľmi užitočné v boji. CZ75 je pištoľ so skvelou presnosťou a rýchlostou streľby, kým AA-12 je automatická brokovnica, ktorá môže byť veľmi efektívna v blízkosti.

Hratelnosť hry je veľmi dobrá, grafika je pôsobivá a zvukové efekty sú realistické. Multiplayerový režim ponúka veľa možností, od klasických deathmatchov až po špeciálne režimy, ako je napríklad Capture the Flag.

Záver

Call of Duty: Modern Warfare 2 – Resurgence Pack je skvelým rozšírením pre fanúšikov hry, ktorí hľadajú nové a zábavné mapy a zbrane. Hratelnosť hry je veľmi dobrá a grafika a zvukové efekty sú vynikajúce. Ak máte radi hry typu first-person shooter a ešte ste si túto hru nezahrali, určite by ste si ju mali vyskúšať.

Minimálne požiadavky na hardvér

Platforma Procesor RAM Grafická karta Miesto na disku
PC Intel Pentium 4 3.2 GHz alebo AMD Athlon 64 3200+ 1 GB RAM NVIDIA GeForce 6600GT alebo ATI Radeon 1600XT 12 GB miesta na disku
Xbox 360 N/A N/A N/A 200 MB miesta na disku
PlayStation 3 N/A N/A N/A 200 MB miesta na disku