Call of Duty Modern Warfare 2


2. What are the main plot points of Call of Duty Modern Warfare 2?

Call of Duty Modern Warfare 2 – Recenzia

Call of Duty Modern Warfare 2 je vynikajúca počítačová hra vyvinutá spoločnosťou Infinity Ward. Hra je akčná strieľačka, ktorá je často označovaná ako jedna z najlepších hier všetkých čias. Hra bola vydaná v roku 2009 a odvtedy získala obrovskú popularitu, čo ju z nej robí obľúbenú medzi hráčmi po celom svete.

Príbeh

Hra má veľmi zaujímavý príbeh, ktorý sa odohráva v roku 2016. Hráč je vedený do boja proti ruskému generálovi, ktorý chce dosiahnuť globálny mier a ovládnuť svet. Hráč sa snaží zastaviť tohto generála, čo je hlavnou misiou v tejto hre.

Grafika a zvuk

Grafika tejto hry je skutočne úžasná a vyzerá skutočne dobre. Obraz je veľmi jasný a nepoškodený a hráči si môžu užiť detailný obraz, ktorý je naozaj ohromujúci. Zvuk je tiež veľmi dobrý a hráči si môžu vychutnať realistické zvuky boja.

Hrateľnosť

Hrateľnosť tejto hry je veľmi dobrá a hráči si môžu užiť hranie po mnoho hodín. Hra obsahuje množstvo rôznych misií a úloh, ktoré hráči môžu splniť. Hra má tiež multiplayerový režim, ktorý hráčom umožňuje hrať proti ostatným hráčom po celom svete.

Tabuľka minimálnych požiadaviek na hardvér

Komponent Minimálna požiadavka
Operačný systém Windows XP/Vista/7
Procesor Intel Pentium 4 3.2 GHz alebo AMD Athlon 64 3200+
Grafická karta 256 MB RAM (NVIDIA GeForce 6600 alebo ATI Radeon X1300)
Pamäť 1 GB RAM
Miesto na disku 12 GB

Všeobecne by som povedal, že Call of Duty Modern Warfare 2 je skvelou hrou s vynikajúcou grafikou, zvukom a hrateľnosťou. Je to skvelá hra pre všetkých milovníkov akčných strieľačiek a odporúčam ju každému.