Cosmonious High


What is the plot of the story in Cosmonious High?

Recenzia hry Cosmonious High

Základné informácie o hre

Cosmonious High je sci-fi akčná hra z roku 2021, ktorú vyvinula a vydala spoločnosť Hypernova Interactive. Hráč sa ujme postavy kapitána vesmírnej lode, ktorý sa snaží zastaviť zločineckú organizáciu, ktorej cieľom je ovládnuť celý vesmír. Hra je dostupná pre platformy Windows, macOS a Linux.

Príbeh a herný režim

Príbeh hry je pomerne jednoduchý, no napriek tomu dokáže hráča udržať v napätí. Postava kapitána sa musí vydať do rôznych kútov vesmíru, kde plní rôzne úlohy a snaží sa zničiť zločineckú organizáciu. Hlavným herným režimom je singleplayer, no hra obsahuje aj multiplayerový režim, ktorý umožňuje hráčom z rôznych kútov sveta hrať spolu.

Grafika a zvukové efekty

Grafika hry Cosmonious High je veľmi kvalitná a detailná. Hráči majú možnosť objavovať rôzne planéty a vesmírne stanice, ktoré sú vynikajúco animované a vytvárajú autentickú atmosféru. Zvukové efekty sú tiež veľmi dobre spracované a dokážu hráča vyniesť do úplne iného sveta.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry Cosmonious High je pomerne jednoduchá, no zároveň aj náročná. Hráč musí ovládať vesmírnu loď a snažiť sa zničiť nepriateľské lode a stanice. Hra disponuje aj rôznymi vylepšeniami pre vesmírnu loď, ktoré hráč môže získať počas hrania. Hrateľnosť hry je veľmi zábavná a hráč sa nemôže nudiť.

Zhrnutie

Celkovo je hra Cosmonious High veľmi kvalitná sci-fi akčná hra, ktorá dokáže hráča vtiahnuť do sveta vesmíru. Grafika a zvukové efekty sú na vynikajúcej úrovni a hrateľnosť hry je veľmi zábavná. Hra je určená pre fanúšikov sci-fi a akčných hier, ktorí si radi užívajú napätie a akciu.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7/8/10, macOS, Linux
Procesor 2 GHz Dual Core
Pamäť RAM 2 GB
Grafická karta 512 MB VRAM
Voľné miesto na disku 1 GB