Crash Bandicoot N Sane Trilogy


2. How does the gameplay differ from the original Crash Bandicoot games?

Crash Bandicoot N Sane Trilogy – Recenzia

Crash Bandicoot N Sane Trilogy je zbierka štyroch remastrovaných hier z rady Crash Bandicoot, vrátane Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot: Warped. Táto zbierka je určená pre hráčov, ktorí si chcú znovu vychutnať klasickú hru alebo ju hrať po prvýkrát.

Grafika a štýl hry

Grafika hry je kompletne prerobená pre moderné konzoly a počítače. Každá hra je vyrobená tak, aby vyzerala ako moderná hra v rozlišení HD. Hry boli tiež naprogramované tak, aby vyzerali ako klasická hra, avšak s modernými prvkami.

Hra je veľmi zábavná, s mnohými starými a novými výzvami. Výzvy sú zložité a zahŕňajú prekonávanie prekážok, boj s protivníkmi a objavovanie sekretov. Hra obsahuje aj mnoho nových prekážok a protivníkov.

Hudba a zvuky

Hudba a zvuky sú tiež prerobené tak, aby vyzerali ako moderné. Ak ste milovníkmi klasickej hudby, určite si ju obľúbite.

Záver

Crash Bandicoot N Sane Trilogy je skvelá zbierka pre milovníkov starých hier, alebo pre tých, ktorí sa ich chcú naučiť. Grafika, hudba a zvuky sú prerobené tak, aby vyzerali moderno. Výzvy sú zložité a zábavné.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Procesor Intel Core i3-2100T @ 2.5GHz
Operačná pamäť 4 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660/AMD Radeon 7870
Pevný disk 30 GB voľného miesta
Operačný systém Windows 7/8/10 (64-bit)