Dark


How does darkness impact physical and mental health?

Recenzia hry Dark

Príbeh

Dark je akčná RPG hra, ktorá sa zameriava na temné a tajomné svety upírov. Hráč sa ujíma postavy upíra menom Eric Bane, ktorý sa prebudí v tajomnom podzemí bez spomienok na svoju minulosť. Jeho jedinou úlohou je prežiť a zistiť, kto je a prečo sa nachádza v tomto svete. Postupne sa dozvedá o nebezpečnej organizácii M17, ktorá sa zaoberá výskumom a odhaľovaním tajomstiev upírov. Eric sa rozhodne túto organizáciu zničiť a získať späť svoje spomienky.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry Dark je veľmi zaujímavá a náročná. Hráč sa musí naučiť kombinovať rôzne útoky a schopnosti svojho upíra, aby prežil v boji proti nepriateľom. Hra má veľmi dobrú grafiku a efekty, ktoré vytvárajú unikátnu atmosféru. Hráč sa môže pohybovať vo voľnom svete a objavovať nové miesta a tajomstvá. Musí sa naučiť používať rôzne predmety a zbrane, aby prežil v súbojoch s nepriateľmi.

Zvuková stránka

Zvuková stránka hry Dark je veľmi dobre spracovaná. Hra má temnú a tajomnú hudbu, ktorá prispieva k unikátnej atmosfére. Zvukové efekty sú veľmi realistické a pridávajú do hry na napätí. Hlasové herecké výkony sú tiež veľmi dobré a vytvárajú autentické postavy.

Zhrnutie

Hra Dark je veľmi zaujímavá a náročná akčná RPG hra, ktorá sa zameriava na temné a tajomné svety upírov. Hráč sa ujíma postavy upíra menom Eric Bane, ktorý sa prebudí v tajomnom podzemí bez spomienok na svoju minulosť. Jeho jedinou úlohou je prežiť a zistiť, kto je a prečo sa nachádza v tomto svete. Postupne sa dozvedá o nebezpečnej organizácii M17, ktorá sa zaoberá výskumom a odhaľovaním tajomstiev upírov. Eric sa rozhodne túto organizáciu zničiť a získať späť svoje spomienky. Hrateľnosť hry je veľmi zaujímavá a náročná. Hráč sa musí naučiť kombinovať rôzne útoky a schopnosti svojho upíra, aby prežil v boji proti nepriateľom. Hra má veľmi dobrú grafiku a efekty, ktoré vytvárajú unikátnu atmosféru. Hráč sa môže pohybovať vo voľnom svete a objavovať nové miesta a tajomstvá. Musí sa naučiť používať rôzne predmety a zbrane, aby prežil v súbojoch s nepriateľmi. Zvuková stránka hry je veľmi dobre spracovaná. Hra má temnú a tajomnú hudbu, ktorá prispieva k unikátnej atmosfére. Zvukové efekty sú veľmi realistické a pridávajú do hry na napätí. Hlasové herecké výkony sú tiež veľmi dobré a vytvárajú autentické postavy.

Minimálne požiadavky na hardvér

Operačný systém Windows 7/8/10
Procesor Intel Core i3 2.4 GHz
Pamäť RAM 4 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 460/ATI Radeon HD 5850
Voľné miesto na disku 5 GB