Darksiders II Deathinitive Edition


How does the improved graphic fidelity of the Deathinitive Edition affect the game’s overall presentation?

Darksiders II Deathinitive Edition – recenzia

Príbeh

Darksiders II Deathinitive Edition je hra, ktorá nadväzuje na príbeh prvej časti, kde sa zohráva boj medzi anjelmi a démonmi. Hráč sa tentokrát ujme postavy Smrti, brata Vojny, ktorý sa vydáva do ríše mŕtvych, aby zachránil ľudstvo od zničenia. V priebehu hry sa hráč stretáva s množstvom postáv a plní rôzne úlohy, ktoré ho vedú k záchrane sveta.

Grafika a zvukové efekty

Grafika Darksiders II Deathinitive Edition je veľmi pekná a vylepšená oproti pôvodnej verzii. Hra obsahuje nové textúry, efekty a vysoké rozlíšenie, čo prispieva k ešte lepšiemu zážitku zo hry. Zvukové efekty sú tiež veľmi kvalitné a vytvárajú dokonalú atmosféru.

Hrateľnosť

Hrateľnosť Darksiders II Deathinitive Edition je veľmi zábavná a náročná. Hráč musí prejsť množstvom levelov a bojovať s rôznymi nepriateľmi, ktorí sa mu snažia zabrániť v ceste. Hra obsahuje aj rôzne hádanky a záhady, ktoré hráč musí vyriešiť, aby mohol postúpiť ďalej. Okrem toho sa hráč môže naučiť nové schopnosti a vylepšovať svoje zbrane a zbroj.

Záver

Darksiders II Deathinitive Edition je remastrovanou verziou pôvodnej hry, ktorá pridáva množstvo vylepšení a noviniek. Hra je veľmi zábavná a náročná, čo ju robí vhodnou pre všetkých fanúšikov akčných hier. Ak hľadáte zábavu a napätie, Darksiders II Deathinitive Edition je pre vás tou správnou voľbou.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Procesor 2.0Ghz Intel® Core™2 Duo Processor or AMD equivalent
RAM 4 GB RAM
Grafická karta NVIDIA 9800 GT 512 MB Video Card or AMD equivalent
DirectX Version 9.0c
Voľné miesto na disku 13 GB available space