Dead By Daylight


1. What type of game is Dead By Daylight?

Dead By Daylight – recenzia

Dead By Daylight je počítačová hra, ktorá sa zameriava na kooperáciu medzi hráčmi. Je to asymetrická akčná hororová hra, ktorá vyžaduje spoluprácu medzi hráčmi. Hra je založená na scénariu, kde sa štyria hráči snažia zostať nažive a uniknúť z územia, ktoré je obývané nepriateľským vrahom. Každý hráč má v hre úlohu a je zodpovedný za jej splnenie.

Hrateľnosť

Hra je veľmi jednoduchá a prináša nové mechaniky, ktoré ju robia ešte zábavnejšou. Hra je postavená na princípe „kooperácie“ a vyžaduje, aby hráči spolupracovali, aby prežili a utiekli. Mechanika hry je dobre spracovaná a prináša hráčom nové výzvy. Hra tiež obsahuje rôzne herné módy, ktoré hráčom dávajú možnosť vyskúšať si hru v rôznych situáciách.

Grafika

Grafika hry je veľmi jednoduchá, ale dobre spracovaná. Hra obsahuje veľa detailov a efektov, ktoré dodávajú príbehu zaujímavý zážitok. Hra obsahuje aj rôzne zvuky, ktoré hráčom dodávajú ešte realistickejší zážitok.

Záver

Dead By Daylight je veľmi zábavná hra s veľkým potenciálom. Je to dobre spracovaná hra, ktorá hráčom ponúka veľa zaujímavých mechaník a príbehov. Hra sa odlišuje od iných herných titulov svojou asymetrickou hrateľnosťou a prináša hráčom jedinečný zážitok.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 64-bit
Procesor Intel Core i3-4170
Grafická karta Nvidia GTX 460 / AMD Radeon HD 5870
RAM 8 GB
Miesto na disku 15 GB