Dead Rising 2


What is the main objective of the game „Dead Rising 2“?

Recenzia hry Dead Rising 2

Príbeh a herný svet

Dead Rising 2 je akčná hra, ktorá sa odohráva v obrovskom nákupnom centre Fortune City, kde sa hráči ujímajú postavy Chucka Greena, bývalého motokrosára, ktorý sa snaží zachrániť svoju malú dcéru pred infekciou, ktorá postihla mesto. Infekcia zmenila obyvateľov na zombie a hráči sa musia vyhnúť týmto monštrám, zatiaľ čo plnia rôzne úlohy a snažia sa prežiť v nehostinnom svete.

Herný svet si hráči môžu preskúmať a objavovať rôzne obchody, reštaurácie, kasína a iné zaujímavé miesta. Hra ponúka široké možnosti interakcie s prostredím, a tak hráči môžu používať rôzne predmety, ako napríklad stoličky, kroky, zbrane a iné, aby sa ubránili pred zombie.

Hra má tiež niekoľko rôznych koncov, ktoré závisia od rozhodnutí, ktoré hráči robia počas hry. Toto vytvára vysokú opätovne hrateľnosť hry a motivuje hráčov k opakovanému hranie.

Hrateľnosť a bojový systém

Bojový systém v hre Dead Rising 2 je pomerne jednoduchý, ale zábavný. Hráči môžu používať rôzne zbrane, vrátane palíc, kladív, motorových píl a iných, aby sa ubránili pred zombie. Hráči môžu tiež kombinovať rôzne predmety, aby vytvorili nové zbrane s rôznymi účinkami.

Hra ponúka tiež možnosť vylepšovať zbrane a postavu hráča, čo umožňuje hráčom prispôsobiť si svoju hru podľa svojich preferencií. Hráči môžu získať skúsenosti a peniaze, ktoré môžu použiť na vylepšenie svojej postavy a zbraní.

Jednou z najzábavnejších častí hry je možnosť používať rôzne predmety na odvrátenie zombie, ako napríklad návnady alebo krmivo pre psy, ktorí sa potom pustia do zombie.

Grafika a zvuk

Grafika hry Dead Rising 2 je pomerne dobrá a detailná. Hra ponúka rozsiahly herný svet, ktorý je plný farieb a zaujímavých detailov. Animácie postáv sú plynulé a vynikajúce, čo pridáva hre na autenticite.

Zvukové efekty v hre sú tiež zaujímavé a pridávajú hre na atmosfére. Zvuky zombie a odzvučenie od rôznych predmetov pridávajú k celkovej autenticite a zábavnej atmosfére hry.

Záver

Dead Rising 2 je zábavná a zaujímavá hra, ktorá ponúka rozsiahly herný svet a široké možnosti interakcie s prostredím. Bojový systém je jednoduchý, ale zábavný a ponúka mnoho možností vylepšenia zbraní a postavy hráča.

Grafika a zvuk sú vynikajúce a pridávajú hre na autenticite. Dead Rising 2 je skvelou voľbou pre fanúšikov akčných hier a zombií.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows XP / Vista / 7
Procesor Intel Core 2 Duo 2.4 GHz / AMD Athlon X2 2.2 GHz
Pamäť RAM 2 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce 8800GTS / ATI Radeon HD 3850
Priestor na disku 8.5 GB