Death End Request 2


4. How does the story of Death End Request 2 build upon the original game?

Death End Request 2 – recenzia

Death End Request 2 je počítačová hra od vývojárov Aksys Games a Nippon Ichi Software. Je to japonský akčný RPG s prvky hororu. Príbeh sa odohráva v meste, ktoré je napadnuté temnými sílami a hráč je požiadaný o oslobodenie.

Hra sa odohráva v rozsiahlom svete so mnohými úrovňami. Hráč prechádza mestom, ktoré je postupne napadnuté temnými sílami. Hráč má možnosť bojovať s týmto nepriateľmi a získať nové zbrane a vybavenie. V hre je tiež veľa náhodných udalostí, ktoré hráč môže prežiť, ako napríklad stretnutie s obyvateľmi mesta, príbehy a tajomstvá.

Hra má veľmi detailnú grafiku a animáciu. Jej hrateľnosť je jednoduchá, postavy sú veľmi realistické a hra obsahuje množstvo zvukových efektov. Hra tiež obsahuje veľa postáv, ktoré hráč môže stretnúť počas hrania.

Zábava

Death End Request 2 je veľmi zábavná hra. Jej príbeh je veľmi dobre napísaný a prináša hráčovi veľa príbehových momentov. Svet je veľmi rozsiahly a plný rôznych úrovní a postáv. Akčné sekvencie sú veľmi dynamické a zábavné.

Záver

Death End Request 2 je veľmi zaujímavá počítačová hra s kvalitnou grafikou, zvukom a príbehom. Hra je veľmi zábavná a prináša hráčom veľa príbehových momentov. Ak máte radi RPG hry a hororové prvky, táto hra je pre vás ideálna.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálna konfigurácia
Operačný systém Windows 7 alebo vyššie (64-bit)
Procesor Intel Core i3-2100 3.1GHz alebo AMD Phenom II X4 945 3.0GHz
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 460 alebo AMD Radeon HD 6850
RAM 4GB
Miesto na disku 3GB