Deep Rock Galactic


1. What type of game is Deep Rock Galactic?

Deep Rock Galactic: Príjemná kooperatívna hra

Deep Rock Galactic je kooperatívna hra pre 4 hráčov, v ktorej hráči zastupujú role ťažobných robotov. Títo roboti sú odoslaní do hlbokého vesmíru, aby prenikli do hlbín Zeme a získali z nej cenné minerály. Hlavnou úlohou hráčov je preniknúť do hlbokých dolomov, aby získali vzácne suroviny, ktoré sú potrebné pre svoju vesmírnú misiu.

Hrateľnosť

Hrateľnosť Deep Rock Galactic je založená na prenikaní do hlbokých dolomov. Hráči musia preniknúť čo najhlbšie, aby získali čo najviac surovín. Na ich ceste ich čakajú rôzne prekážky v podobe nepriateľských mimozemských rás, ktoré môžu hráčom spôsobiť rôzne škody. Musia taktiež bojovať proti rôznym mimozemským rastlinám, ktoré môžu obťažovať či dokonca zabíjať hráčov.

Našťastie hráčom pomáhajú ich robotické zbrane, ktorými sa môžu brániť. Môžu tiež využiť svoju techniku, aby prekonali prekážky, ako je napríklad prepadávanie stenou.

Okrem toho hráči tiež získavajú skúsenosti, ktoré im umožňujú vylepšiť svoje schopnosti a zbrane. Tiež majú prístup k rôznym novým schopnostiam, ako je napríklad schopnosť oživovať mŕtvych spoluhráčov.

Grafika a zvuk

Grafika hry Deep Rock Galactic je veľmi realistická a je vytvorená s využitím najnovších technológií. Všetky prostredia sú veľmi detailné a prepracované, čo hráčom umožňuje preniknúť ďalej do hlbokých dolomov.

Zvuk hry je tiež veľmi autentický a prispieva k vytvoreniu skutočnej atmosféry. Zvuky sú tiež veľmi realistické a prispievajú k hrateľnosti.

Minimálne požiadavky

Platforma Operačný systém Procesor Grafická karta Pamäť Voľné miesto na disku
PC Windows 7 alebo vyšší Intel Core i3-3225 alebo AMD FX-4350 NVIDIA GeForce GTX 660 alebo AMD Radeon HD 7870 4 GB RAM 5 GB voľného miesta

Zhrnutie

Deep Rock Galactic je príjemná kooperatívna hra, ktorá hráčov vtiahne do sveta vesmírnych príbehov. Je to veľmi zaujímavá hra, ktorá je plná prekážok a nepriateľských rás. Grafika a zvuk sú veľmi autentické a prispievajú k realite hry. Ak máte záujem o túto hru, skontrolujte si v tabuľke minimálne požiadavky na hardvér.