Destroy All Humans 2 Reprobed


2. How does the game differ from the first installment?

Destroy All Humans 2 Reprobed

Destroy All Humans 2 Reprobed je počítačová hra vyvinutá Pandemic Studios a vydaná THQ v roku 2006. Je to druhá časť série Destroy All Humans. Hra je postavená na sci-fi príbehu a zobrazuje príbeh Crypto 137, mimozemšťana, ktorého úlohou je zničiť ľudskú rasu. Hra obsahuje veľa zbraní a schopností, ktoré Crypto 137 používa na prežitie.

Hrateľnosť

Destroy All Humans 2 Reprobed je založený na 3D akčných hrách a hráčovi umožňuje ovládať Crypto 137. Hráč môže používať veľa zbraní a schopností, aby splnil úlohu. Zbrane a schopnosti sa dajú upgradovať s rôznymi množstvami bodov. Hra poskytuje veľa misií, ktoré hráč musí splniť, aby vyhral. Hra tiež poskytuje nekonečný režim, ktorý hráčom umožňuje postupovať v hre.

Grafika a zvuk

Grafika Destroy All Humans 2 Reprobed je kreslená. Hra obsahuje veľa detailov a farebných schém. Animácie hry sú veľmi dobre vyvinuté a vyzerajú skvele. Zvukové efekty sú veľmi realistické a prispievajú k celkovému zážitku z hry. Hudba je tiež veľmi dobrá a prispieva k atmosfére hry.

Záver

Destroy All Humans 2 Reprobed je dobrá počítačová hra a poskytuje hráčom veľa zábavy. Grafika a zvuk sú veľmi dobre vyvinuté a prispievajú k celkovému zážitku z hry. Hra obsahuje veľa zbraní a schopností, ktoré hráči môžu upgradovať. Hra má tiež veľa misií a nekonečný režim, čo vytvára veľa zábavy pre hráčov.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálna požiadavka
Operačný systém Windows XP/Vista/7
Procesor Intel Pentium 4 2 GHz alebo vyšší
Grafická karta 128 MB alebo vyššia
Pamäť 1 GB alebo vyššia
Miesto na disku 4 GB voľného miesta