Diablo 3 Reaper of Souls


What new features does Diablo 3 Reaper of Souls introduce?

Diablo 3 Reaper of Souls – recenzia

Úvod

Diablo 3 Reaper of Souls je druhým datadiskom k populárnej akčnej RPG hre Diablo 3, vyvinutou spoločnosťou Blizzard Entertainment. Datadisk bol vydaný v marci 2014 a obsahuje nový akt, nové postavy a mnoho ďalších funkcií.

Hrateľnosť

Hrateľnosť Diablo 3 Reaper of Souls je veľmi podobná základnej hre. Hráč si môže vybrať jednu z niekoľkých postáv, každá s vlastnými schopnosťami a silami. Cieľom hry je prejsť cez rôzne úrovne a zničiť veľké množstvo monštier a bossov.

Nový akt pridáva nové prostredia a nepriateľov, čo je vítaným prírastkom. Hra tiež pridáva nové vylepšenia a predmety, ktoré pomáhajú hráčom v boji.

Jednou z najväčších zmien v Reaper of Souls je pridanie novej postavy – Crusadera. Táto postava je veľmi silná v boji na blízko a poskytuje mnoho nových možností pre hráčov.

Hrateľnosť Diablo 3 Reaper of Souls je veľmi zábavná a návyková. Hráči majú možnosť prejsť hru sami alebo s priateľmi v online režime.

Príbeh

Príbeh Diablo 3 Reaper of Souls je umiestnený do sveta Sanctuary, kde sa hráči musia postaviť proti Malthaelovi, anjelovi smrti, ktorý sa stal zradcom. Hráči sa musia pokúsiť zastaviť Malthaela a zachrániť svet pred jeho temným plánom.

Príbeh hry je dobre ovládaný a zaujímavý, ale nie je to najlepšia časť hry. Hlavným dôvodom, prečo hráči hrajú Diablo 3 Reaper of Souls, je hrateľnosť.

Grafika

Grafika Diablo 3 Reaper of Souls je krásna a detailná. Hry sú plné farieb a efektov, ktoré pridávajú k živosti hry.

Hry sú tiež dobre optimalizované a bežia plynulo aj na starších počítačoch.

Zvuk

Zvuk v Diablo 3 Reaper of Souls je tiež veľmi dobre spravený. Hudba pridáva k atmosfére hry a zvuky monštier a bojových efektov sú veľmi realistické.

Záver

Diablo 3 Reaper of Souls je veľmi zábavná a návyková hra. Hrateľnosť je veľmi dobre spravená a nový obsah pridáva veľa hodín zábavy.

Grafika a zvuk sú tiež veľmi dobre spravené a pridávajú k celkovej atmosfére hry.

Ak hľadáte zábavnú a návykovú hru, Diablo 3 Reaper of Souls je skvelou voľbou.

Minimálne požiadavky na hardvér

PC Mac
Procesor Intel Pentium D alebo AMD Athlon 64 X2 5600+ Intel Core 2 Duo alebo AMD Athlon 64 X2 5600+
Operačná pamäť 2 GB 2 GB
Voľné miesto na disku 25 GB 25 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce 8600 GT alebo ATI Radeon HD 2600 XT NVIDIA GeForce 8600M GT alebo ATI Radeon HD 2600 Pro