DiRT Rally


3. What customization options exist in DiRT Rally?

DiRT Rally – Závodná hra s veľkým potenciálom

DiRT Rally je rally simulátor, ktorý vyšiel v decembri 2015 a je dostupný pre PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hra je odvodená od klasickej série Colin McRae Rally. Je to závodná hra, ktorá má veľký potenciál pre top závodníkov, ktorí milujú zrýchľovanie a pretekárčenie.

Hrateľnosť

Táto hra je vybavená veľmi vzrušujúcou hrateľnosťou. Môžete pretekať na obľúbených tratiach, ako sú Wales, Monte Carlo a Austrália, ako aj na nových tratiach, ako sú Pikes Peak a Rallycross. Hra je plná vzrušujúcich tratí, ktoré budú často vyžadovať veľa skúseností a zručností, aby ste prežili a skončili na víťaznom mieste.

V tejto hre budete mať veľa možností, ako sa pohybovať po tratiach. Môžete pretekať súťažne, alebo si môžete nastaviť vlastné výzvy. Aby ste pretekali efektívne, budete musieť trénovať, aby ste získali lepšiu kontrolu a presnosť na tratiach.

Grafika a zvuk

Grafika v tejto hre je veľmi dobrá. Trate sú prepracované do detailu, ako sú diaľnice, cesty, lesy, rieky a kopce. Všetky tieto prvky sú veľmi živé a realistické.

Zvukové efekty v tejto hre sú tiež veľmi dobré. Vozidlá sú veľmi realistické a zvuky, aké produkujú, sú veľmi prirodzené. Zvukové efekty okolia sú tiež veľmi dobré.

Minimálne požiadavky na hardvér

Platforma Operačný systém Procesor Grafická karta Pamäť
PC Windows 7/8/10 64-Bit Intel Core i3-2100 @ 3.1GHz alebo AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz NVIDIA GTX 650 alebo AMD HD7750 s 1GB VRAM 4 GB RAM
PlayStation 4 PlayStation 4 PlayStation 4 PlayStation 4 N/A
Xbox One Xbox One Xbox One Xbox One N/A

Zhrnutie

DiRT Rally je veľmi dobrá závodná hra s veľkým potenciálom pre top závodníkov. Je plná vzrušujúcich tratí, grafika je veľmi dobrá a zvukové efekty sú tiež veľmi dobré. Minimálne požiadavky na hardvér sú uvedené v tabuľke vyššie. Ak hľadáte skvelú hru pre pretekárčenie, DiRT Rally je skvelou voľbou.