Dying Light 2 Stay Human


When does Dying Light 2 Stay Human release?

Today we announced a change to Dying Light 2 Stay Human’s release date. The game will be released on February 4th, 2022. This time we published the second Audio Stories from the Dying City series. The audiobook „Antigone“ introduces players to a love story in a postapocalyptic world.

Dying Light 2 Stay Human – Recenzia

Príbeh

Dying Light 2 Stay Human je pokračovaním populárnej hry Dying Light. Tento krát sa odohráva v postapokalyptickom svete, kde sa hráči nachádzajú v obrovskom meste, ktoré sa rozkladá v rôznych oblastiach. Hráč sa ujme postavy Aidena, ktorý sa snaží prežiť v tomto nehostinnom svete.

Hra sa začína v momente, keď sa Aiden stretne s frakciou, ktorá má na starosti vodu v meste. Hráč sa musí rozhodnúť, či im pomôže alebo nie. Toto rozhodnutie ovplyvní celý priebeh hry a koniec.

Aiden má svoj vlastný príbeh, ktorý sa odohráva v rámci obrovskej kampane. Hráči budú mať možnosť stretnúť rôznych ľudí a robiť rôzne úlohy, ktoré ovplyvnia priebeh hry.

Grafika a zvuk

Grafika a zvuk v Dying Light 2 Stay Human sú skutočne úžasné. Hra sa vyznačuje nádhernými vizuálnymi efektmi a detailnými textúrami. Celková atmosféra hry je temná a depresívna, čo prispieva k pocitu neistoty a napätia.

Zvukové efekty sú tiež vynikajúce a prispievajú k celkovej atmosfére hry. Zvukový dizajn je kvalitný a zvuky zbrane a bojových efektov sú realistické.

Hrateľnosť

Hrateľnosť v Dying Light 2 Stay Human je skvelá. Hráči majú k dispozícii rôzne zbrane a vybavenie, ktoré môžu používať voči zombiám a nepriateľským frakciám. Hráči musia byť opatrní, pretože zombi sa môžu objaviť kedykoľvek a kdekoľvek.

Hráči majú k dispozícii rôzne parkúry a výškové prvky, ktoré môžu použiť na prekonanie prekážok a boj proti nepriateľom. Hráči môžu tiež používať rôzne schopnosti, ktoré sa postupne odomykajú, aby sa zlepšila ich schopnosť prežiť v nehostinnom svete.

Zhrnutie

Dying Light 2 Stay Human je skvelou hrou pre fanúšikov postapokalyptických hier. Hra ponúka skvelý príbeh, kvalitnú grafiku a zvukový dizajn a skvelú hrateľnosť. Hráči budú mať možnosť urobiť rôzne rozhodnutia, ktoré ovplyvnia celkovej priebeh hry.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 (64-bit)
Procesor Intel Core i5-2500K @ 3.3GHz / AMD FX-6300 @ 3.5GHz
RAM 8 GB RAM
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 560 / AMD Radeon HD 6870
Priestor na disku 30 GB k dispozícii