Edens Zero Pocket Galaxy


2. How does Edens Zero Pocket Galaxy compare to other mobile games?

Edens Zero: Pocket Galaxy

Edens Zero: Pocket Galaxy je ďalšia počítačová hra od vývojárov z japonského vydavateľstva Shueisha Inc. Hra je založená na sérii mangy od Hiro Mashimu. V hre sa hráči prenášajú do vesmíru, kde sa snažia prežiť na veľmi nepriateľskom mieste.

Hrateľnosť

Hra má niekoľko úrovní hrateľnosti. Prvou úrovňou je 3D stíhací systém, kde hráči sú vybavení lietadlami a súťažia proti sebe v bitvách. Druhou úrovňou je RPG systém, kde hráči musia prejsť cez rôzne úrovne a bojovať proti nepriateľom. Tretia úroveň je bojový systém, kde hráči môžu čeliť svojim nepriateľom v bitvách.

Grafika a zvuk

Grafika hry je veľmi dobrá. Je veľmi detailná a farby sú živé. Zvuková stránka hry je tiež veľmi dobrá. Hra obsahuje rôzne hudobné skladby a zvuky, ktoré dodávajú hre príťažlivosť.

Vybavenie a požiadavky

Edens Zero: Pocket Galaxy je k dispozícii pre počítače so systémom Windows a pre konzoly Sony PlayStation 4 a Microsoft Xbox One. Minimálne požiadavky pre PC zahŕňajú procesor Intel Core i3-7100, 8 GB RAM, grafickú kartu Nvidia GeForce GTX 1050 Ti a DirectX 11.

Tabuľka s minimálnymi požiadavkami na hardvér

Platforma Procesor RAM Grafická karta DirectX
PC Intel Core i3-7100 8 GB Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 11
PlayStation 4 N/A N/A N/A N/A
Xbox One N/A N/A N/A N/A

Záver

Edens Zero: Pocket Galaxy je zábavná počítačová hra, ktorá ponúka hráčom mnoho zábavy. Grafika a zvuk sú veľmi dobré a hrateľnosť je tiež veľmi zábavná. Ak máte radi počítačové hry a manga, táto hra je pre vás.