Elden Ring

Elden Ring: Vynikajúca nová hra od FromSoftware

Elden Ring je nová počítačová hra od FromSoftware, vývojárov Dark Souls a Bloodborne. Hra bola vytvorená spoločne s autorom série A Song of Ice and Fire, Georgeom R. R. Martinom. Je to akčná adventúra, ktorá hráčom umožňuje prežiť fantastický život v nebezpečnom svete.

Hrateľnosť

Hrateľnosť v Elden Ring je veľmi podobná ostatným hrám od FromSoftware. Môžete sa pohybovať po otvorenom svete, bojovať proti svojim protivníkom, vyhľadávať poklady a plniť úlohy. Hra bude mať tiež veľký dôraz na príbeh a váš postup bude ovplyvnený vašimi rozhodnutiami.

Grafika a zvuk

Grafika v Elden Ring je nádherne príťažlivá. Hra má rozsiahly otvorený svet, ktorý vyzerá nádherne. Obrovské hory, spustošené lesy a magické jazerá vyzerajú úžasne. Zvuk v hre je tiež skvelý. Hudba je temná a vzrušujúca a zvukové efekty sú realistické.

Celkový verdikt

Elden Ring je nová počítačová hra, ktorá prináša skvelú hrateľnosť, krásnu grafiku a vynikajúci zvuk. Je to vynikajúca hra od FromSoftware a je skvelým doplnkom pre fanúšikov série. Ak máte radi akčné adventúry, táto hra je pre vás to pravé.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponenty Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7/8/10
Procesor Intel Core i3-2100 3.1GHz / AMD FX-6300 3.5GHz alebo lepší
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB alebo lepší
Pamäť RAM 8 GB
Miesto na disku 50 GB