ELEX 2


4. What types of in-game customization options are available in ELEX 2?

Recenzia počítačovej hry ELEX 2

ELEX 2 je pokračovaním úspešnej akčnej RPG hry ELEX, ktorú vytvoril nemecký vývojár Piranha Bytes. Hra sa odohráva na planéte Magalan, kde sú hráčovi ponúknuté rôzne možnosti, ako voľne prežívať svoj život. Hráč má na výber medzi rôznymi frakciami ako Clerics, Berserkers, Outlaws a Albs. Každá frakcia má svoj vlastný systém hodnôt, princípov a činov, ktoré hráč môže zdieľať.

Grafika a hrateľnosť

Grafika hry je veľmi podarená a ponúka hráčom detailný pohľad na krajinu Magalan. Hráč môže prežívať svet hry prostredníctvom postáv a objektov, ktoré sú veľmi dobre vymodelované. Hrateľnosť je veľmi zábavná a ponúka hráčom rôzne možnosti prežívania svojej postavy. Hráč môže bojovať, obchodovať, vytvárať vzťahy s postavami v hre a dokonca sa zapojiť do rôznych misií, ktoré sú k dispozícii.

Hudba a zvuk

Hudba a zvuk v ELEX 2 sú veľmi podarené a prinášajú hráčom realistický zážitok. Audio efekty sú veľmi dobre navrhnuté a ponúkajú hráčom realistický zážitok z bojov. Hudba je veľmi dynamická a vytvára atmosféru dobrodružstva a neistoty.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálna požiadavka
Operačný systém Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bit)
Procesor Intel Core i5-4460 3.2 GHz alebo AMD Ryzen 5 1400
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 670 alebo AMD Radeon R9 285
Pamäť 8 GB RAM
Miesto na disku 40 GB voľného miesta

Záver

ELEX 2 je veľmi zábavnou počítačovou hrou, ktorá ponúka hráčom veľa možností prežívania svojej postavy. Grafika a hrateľnosť sú veľmi dobre navrhnuté a hudba a zvuk vytvárajú realistický zážitok. Hra má tiež nízke nároky na hardvér, takže ju môžu hráči hrať aj na starších počítačoch.