ELEX II


1. What new features have been introduced in ELEX II?

Recenzia o počítačovej hre ELEX II

ELEX II je nová počítačová hra od vývojárov studia Piranha Bytes. Je to akčné RPG so zameraním na boj, rozšírenú dialógovú sústavu a zber zdrojov pre vytvorenie príručiek. Hra je založená na post-apokalyptickej svete s množstvom rôznych možností pre hráčov.

Príbeh a herné mechaniky

Príbeh hry sa odohráva v post-apokalyptickej svete po katastrofe, ktorá zničila väčšinu ľudstva. Hráč bude hrať ako jeden z niekoľkých preživších, ktorí sa snažia prežiť v post-apokalyptickej svete. Hráči budú musieť bojovať proti nepriateľom, zbierať zdroje, vytvárať príručky a komunikovať s postavičkami.

Grafické prostredie a zvuková stránka

Grafika hry je veľmi detailná a často sa sústreďuje na post-apokalyptický svet. Hra je plná realistických efektov a často sa sústreďuje na prežitie. Zvuková stránka hry je veľmi realistická a preniká do sveta hry.

Hodnotenie

ELEX II je veľmi zaujímavá počítačová hra s veľmi dobre vypracovanou grafikou a zvukovou stránkou. Hra je plná akcie, zberu zdrojov a dialógov, ktoré hráčom poskytnú veľa zábavy. Hra je veľmi odporúčaná všetkým, ktorí hľadajú novú počítačovú hru s veľkým potenciálom.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponenta Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 alebo vyšší
Procesor Intel Core i5-4460 alebo AMD FX-6300
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 560 alebo AMD Radeon R7 260
RAM 4 GB alebo viac
Miesto na disku 20 GB