Elite Dangerous Horizons Season Pass


What features does the Elite Dangerous Horizons Season Pass offer?

Elite Dangerous Horizons Season Pass – Recenzia

Elite Dangerous Horizons Season Pass je rozšírením pre hru Elite Dangerous, ktorá bola vydaná v roku 2014. Táto hra je sci-fi simulátor vesmírnych letov, kde hráči môžu cestovať galaxiou a robiť rôzne činnosti, ako obchodovať, bojovať alebo skúmať. Horizons pridáva nový obsah a funkcie do hry, ktoré hráčom umožňujú preniknúť ešte hlbšie do vesmíru.

Príbeh a herný svet

Hráči sa ocitajú v obrovskom hernom svete, ktorý zahŕňa viac ako 400 miliárd hviezdnych systémov. Hlavným cieľom hry je zarobiť peniaze a postupne si kúpiť lepšie a výkonnejšie vesmírne lode. Hráči sa môžu rozhodnúť, akým spôsobom budú zarábať peniaze. Môžu obchodovať s tovarom, ktorý môžu nájsť na rôznych planétach a staniciach, alebo môžu sa zamerať na búranie asteroitov a ťažbu vzácnych minerálov. Okrem toho môžu hráči plniť rôzne úlohy, ako je napríklad ochrana obchodných lodí pred pirátmi alebo boj proti nepriateľským frakciám.

Horizons pridáva do hry nový obsah, ktorý zahrňuje pristátie na planétach a skúmanie ich povrchu. Hráči môžu hľadať zdroje, ako sú minerály, ktoré môžu byť použité na výrobu nových technológií alebo na opravu poškodených lodí. Okrem toho môžu hráči navštíviť nové základne, ktoré sú rozmiestnené po celom hernom svete. Tieto základne môžu byť použité na opravu a vylepšenie lodí, ako aj na získanie nových zdrojov a technológií.

Grafika a zvuk

Grafika v Elite Dangerous je úžasná. Vesmír vyzerá veľmi realisticky a detailne. Planéty a asteroidy majú rôzne textúry a farby, ktoré im dodávajú jedinečnú atmosféru. Všetky lode majú detailné modely a textúry, ktoré vyzerajú veľmi dobre. Okrem toho, svetlo a tieňovanie sú vynikajúce, čo dodáva hre ešte viac realismu.

Zvuk v hre je tiež vynikajúci. Každá loď má svoj unikátny zvukový efekt, ktorý sa mení v závislosti od toho, čo sa deje. Napríklad, ak hráči lietajú rýchlo, zvuk motora sa zvyšuje. Ak hráči vstúpia do atmosféry planéty, zvuk sa mení na ten, ktorý by ste počuli pri vstupovaní do atmosféry. Celkový zvukový dizajn je veľmi dobrý a pomáha dodávať hre ešte viac realismu.

Hrateľnosť

Hrateľnosť v Elite Dangerous je veľmi dobrá. Ovládanie lode je intuitívne a hráči sa môžu rozhodnúť, ako chcú hrať. Hráči môžu použiť klávesnicu a myš, joystick alebo gamepad na ovládanie lode. Okrem toho, hráči môžu použiť rôzne ovládače na virtuálne realitu, čo umožňuje ešte väčší zážitok z hry.

Hra má veľmi dobré tutoriály, ktoré hráčom pomáhajú naučiť sa ovládať loď a získavať peniaze. Okrem toho, hra má veľa rôznych aktivít a úloh, ktoré hráči môžu robiť. Hráči sa nikdy nebudú nudiť, pretože vždy sa môžu rozhodnúť, čo chcú robiť a ako chcú hrať.

Záver

Elite Dangerous Horizons Season Pass je vynikajúce rozšírenie pre hru Elite Dangerous. Pridáva nový obsah a funkcie, ktoré hráčom umožňujú preniknúť ešte hlbšie do herného sveta. Grafika a zvuk sú vynikajúce a hrateľnosť je veľmi dobrá. Ak máte radi sci-fi simulátory letu alebo hľadáte veľký svet, ktorý môžete skúmať, Elite Dangerous Horizons Season Pass je pre vás tou správnou voľbou.

Minimálne požiadavky na hardvér
Operačný systém Windows 7, 8, 10 (64-bit)
Procesor Quad Core CPU (4 x 2Ghz)
Pamäť 6 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GTX 470 / AMD R7 240
Voľné miesto na disku 8 GB