Euro Truck Simulator 2 – Going East


What new cargo types and routes are included in the „Going East“ expansion?

Euro Truck Simulator 2 – Going East

Základné informácie

Euro Truck Simulator 2 – Going East je rozšírením základnej hry Euro Truck Simulator 2. Táto počítačová hra bola vyvinutá spoločnosťou SCS Software a vydaná v roku 2013. Hráč má možnosť vziať na seba úlohu vodiča kamiónu a prepravovať tovary po celej Európe.

Rozšírenie Going East pridáva do hry nové lokácie východnej Európy, ako sú napríklad Poľsko, Slovensko, Maďarsko a ďalšie. Hráči majú k dispozícii nové kamióny a tovary na prepravu.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry Euro Truck Simulator 2 – Going East je veľmi jednoduchá a intuitívna. Hráč si môže vybrať z rôznych možností, ako napríklad výber kamióna, výber tovaru na prepravu a výber trasy.

Pri preprave tovaru musí hráč dodržiavať cestné predpisy a dodržiavať limit rýchlosti. Hráč musí tiež dbať na správne načítanie tovaru a jeho bezpečné prepravenie na určené miesto.

Hra obsahuje aj rôzne výzvy a úlohy, ktoré hráč musí splniť, aby dosiahol vyššie levely a získal viac skúseností.

Grafika a zvuk

Grafika hry Euro Truck Simulator 2 – Going East je veľmi realistická a detailná. Hráči si môžu vychutnať krásne scenérie a vyobrazenia miest východnej Európy.

Zvukové efekty sú tiež veľmi dobre spracované. Hráči môžu počuť zvuky kamiónov, prepravovaného tovaru a okolitého prostredia.

Záver

Euro Truck Simulator 2 – Going East je skvelou hrou pre fanúšikov simulácií a vodičských hier. Rozšírenie Going East pridáva do hry nové lokácie a kamióny, čím sa hra stáva ešte zábavnejšou a zaujímavejšou.

Grafika a zvukové efekty sú veľmi dobre spracované a pridávajú k celkovému zážitku z hry.

Ak hľadáte realistickú vodičskú simuláciu, Euro Truck Simulator 2 – Going East je určite hra pre vás.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7
Procesor 2.4 GHz Intel Core 2 Duo
Pamäť 4 GB RAM
Grafická karta GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
Voľné miesto na disku 3 GB