Extrémne odolný LaCie Rugged USB-C s kapacitou 5TB – recenzia pevného disku


Aká je rýchlosť prenosu dát s týmto pevným diskom?

Recenzia pevného disku: Extrémne odolný LaCie Rugged USB-C s kapacitou 5TB

Úvod

Extrémne odolný LaCie Rugged USB-C s kapacitou 5TB je pevný disk, ktorý je určený pre použitie v náročných podmienkach. Jeho robustná konštrukcia zaisťuje vysokú odolnosť proti nárazom, prachu a vode. Tento pevný disk je vybavený portom USB-C, ktorý umožňuje rýchlu prenosovú rýchlosť dát a jeho kapacita 5TB umožňuje ukladanie veľkého množstva dát.

Design a odolnosť

Extrémne odolný LaCie Rugged USB-C s kapacitou 5TB má robustnú konštrukciu, ktorá zaisťuje vysokú odolnosť proti nárazom, prachu a vode. Jeho ochranné puzdro je vyrobené z tvrdeného krytu z hliníka a jeho vnútorná časť je chránená proti nárazom gumovým obalom. Tento pevný disk je tiež odolný voči vode a prachu, čo z neho robí ideálny pre použitie v náročných podmienkach, napríklad na horách alebo na pláži.

Výkon a prenosová rýchlosť

Extrémne odolný LaCie Rugged USB-C s kapacitou 5TB je vybavený portom USB-C, ktorý umožňuje rýchlu prenosovú rýchlosť dát. Jeho prenosová rýchlosť je až 130 MB/s, čo znamená, že môžete prenášať veľké súbory rýchlo a efektívne. Tento pevný disk je tiež kompatibilný s portami USB 3.0 a Thunderbolt 3, takže ho môžete používať s rôznymi zariadeniami.

Kapacita

Extrémne odolný LaCie Rugged USB-C s kapacitou 5TB má veľkú kapacitu, čo znamená, že môžete ukladať veľké množstvo dát. Jeho kapacita 5TB umožňuje ukladanie súborov vo veľkom množstve, vrátane videí, fotografií a hudby. S týmto pevným diskom sa nemusíte obávať, že by ste mali nedostatok miesta na ukladanie vašich dát.

Porovnanie s konkurenčnými produktami

Tabuľka porovnania produktu „Extrémne odolný LaCie Rugged USB-C s kapacitou 5TB“ s 3 konkurenčnými produktami:

Produkt Odolnosť Prenosová rýchlosť Kapacita
Extrémne odolný LaCie Rugged USB-C s kapacitou 5TB Vysoká odolnosť proti nárazom, prachu a vode Až 130 MB/s 5TB
WD My Passport Pro Odolnosť proti nárazom a vibráciám Až 233 MB/s 4TB
LaCie Porsche Design Mobile Drive Tvrdý hliníkový kryt Až 100 MB/s 4TB
Seagate Backup Plus Portable Odolnosť proti nárazom a vibráciám Až 120 MB/s 5TB

V porovnaní s konkurenčnými produktmi má Extrémne odolný LaCie Rugged USB-C s kapacitou 5TB výhodu vysokého stupňa odolnosti proti nárazom, prachu a vode. Jeho prenosová rýchlosť je až 130 MB/s, čo je v porovnaní s konkurenčnými produktmi pomerne rýchle a jeho kapacita 5TB umožňuje ukladanie veľkého množstva dát.