F1 2017


What new features have been included in F1 2017?

F1 2017 – recenzia

Úvod

F1 2017 je najnovšia hra v sérii Formule 1 od vývojárskeho tímu Codemasters. Táto hra prináša niekoľko nových funkcií a zlepšení oproti predchádzajúcej verzii. F1 2017 je určená pre fanúšikov motoristických pretekov a pre všetkých, ktorí chcú zažiť pocit rýchlosti a adrenalínu.

Herné prostredie

F1 2017 prináša komplexné herné prostredie, ktoré vám umožní zažiť pocit, ako sa cíti pilot Formuly 1 počas pretekov. Hra obsahuje všetky tímy, jazdcov a okruhy z aktuálnej sezóny. Okrem toho môžete aj jazdiť s historickými vozidlami, ktoré si môžete upraviť podľa svojich predstáv. Pre fanúšikov motoristických pretekov je toto skvelé zlepšenie, ktoré vám umožní zažiť pocit histórie a súčasnosti.

Herný mód

F1 2017 ponúka niekoľko herných módov, ktoré vám umožnia zažiť rôzne zážitky. K dispozícii je kariéra, v ktorej si môžete vytvoriť svojho jazdca a postupovať v kariére až po titul majstra sveta. Okrem toho je tu aj klasický mód, kde si môžete zvoliť svojho obľúbeného jazdca a tímy a pretekáte sa na rôznych okruhoch. Ďalšou novinkou je mód „Championships“, kde si môžete zvoliť jeden z niekoľkých prednastavených turnajov a snažiť sa zvíťaziť. Tento mód prináša novú úroveň zábavy pre fanúšikov Formuly 1.

Grafika a zvuk

Grafika a zvuk sú dôležitou súčasťou každej hry, najmä ak ide o motoristické preteky. F1 2017 prináša vysokokvalitnú grafiku a realistický zvuk, ktoré vám umožnia zažiť pocit, že sa skutočne nachádzate na pretekoch. Vizuálny detail vozidiel a okruhov je vynikajúci a zvukové efekty sú živé a autentické. Fanúšikovia Formuly 1 nebudú sklamaní.

Záver

F1 2017 je vynikajúca hra pre fanúšikov motoristických pretekov. Prináša veľa nových funkcií a zlepšení oproti predchádzajúcej verzii. Herné prostredie je komplexné a zaujímavé, s množstvom možností a herných módov. Grafika a zvuk sú vysokokvalitné a realistické, čo vám umožní zažiť pocit, že sa skutočne nachádzate na pretekoch. Ak ste fanúšikom Formuly 1, rozhodne by ste si nemali nechať ujsť túto skvelú hru.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 64-bit
Procesor Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 805 @ 2.50 GHz
Pamäť 8 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GTX 460 / AMD HD 5870
DirectX Verzia 11
Priestor na disku 40 GB