Fallout 4

Fallout 4 – Novinka post-apokalyptické dobrodružstvo

Fallout 4 je post-apokalyptická počítačová hra vyvinutá spoločnosťou Bethesda Game Studios a vydaná spoločnosťou Bethesda Softworks v roku 2015. Hra je založená na sérii Fallout a je nastavená v fiktívnom svete post-apokalyptickej Ameriky, kde hráči musia bojovať proti monštrám, útočníkom a veľkému počtu nepriateľov.

Hrateľnosť

Hra obsahuje veľa hrateľnostných prvkov, ktoré hráči poznajú z predchádzajúcich hier. Hráči si môžu vytvoriť svoj vlastný charakter, ktorý je založený na čtyroch základných postavách, ktoré si môžu ďalej upraviť. Hráči sú tiež schopní vytvárať a budovať svoje vlastné zbrane, zbroje a zásoby.

Hra tiež obsahuje veľký počet úloh a úlohy sú väčšinou navzájom prepojené tak, že hráči musia prejsť jednou úlohou predtým, než sa môžu dostať k ďalšej. Hra tiež obsahuje veľa rôznych postáv a hráči môžu rozhodovať o tom, ktoré postavy sú pre nich najvhodnejšie.

Grafika a zvuk

Grafika a zvuk Fallout 4 sú veľmi dobré a ponúkajú hráčom realistický pohľad na post-apokalyptický svet. Grafika je veľmi detailná a hráči môžu vidieť množstvo detíl, ktoré robia hru ešte zaujímavejšou. Zvuk je tiež veľmi dobrý a hráči môžu počuť rôzne zvuky, ako sú zvuky nepriateľov, zbraní a iných postáv.

Hodnotenie

Fallout 4 je veľmi zábavná hra s veľkým množstvom prvkov hrateľnosti. Grafika a zvuk sú veľmi dobré a prispievajú k tomu, že hra je ešte zábavnejšia. Hra je veľmi prístupná aj pre nových hráčov a má veľa rôznych postáv, ktoré hráč môže vybrať.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7/8/10 (64-bit)
Procesor Intel Core i5-2300 2.8 GHz alebo AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz
Grafická karta NVIDIA GTX 550 Ti 2GB alebo AMD Radeon HD 7870 2GB
Pamäť 8 GB RAM
Miesto na disku 30 GB