Far Cry 5


4. How does the open world of Far Cry 5 differ from previous Far Cry games?

Far Cry 5 – recenzia

Far Cry 5 je akčná počítačová hra vyvinutá spoločnosťou Ubisoft a uvedená na trh v marci 2018. Hra je umiestnená v kontroverznom prostredí amerického predmestia, kde hráč bojuje proti fanatickému kultu. Hra sa odohráva v oblasti Hope County v Montane a hráč je postavený do pozície deputovanej sherifky, ktorá sa snaží zastaviť fanatický kult, ktorý ovláda oblasť.

Vizuálny štýl a hrateľnosť

Vizuálny štýl a hrateľnosť sú veľmi príťažlivé. Grafika je veľmi realistická a je to skutočne pôsobivé pozerať sa na rôzne prostredia v hre, ako sú lesné lesy, polia a vidiecka oblasť. Animácie sú tiež vynikajúce, hráči sa cítia, akoby boli súčasťou akcie. Hrateľnosť je veľmi jednoduchá a nie je potrebné príliš veľa času na to, aby hráči pochopili, ako hra funguje. Môžete používať rôzne zbrane a zariadenia a používať rôzne strategické prístupy k boju.

Prieskum a príbehy

Far Cry 5 ponúka hráčom veľa priestoru pre vlastné hranie a možnosť objavovať zákutia svojho prostredia. Na okrajoch hlavných misií je veľa úloh a misií, ktoré môžu vykonávať a môžu tiež objavovať rôzne príbehy, ktoré sa nachádzajú v hre. Každý príbeh je iný a hráči sa môžu tešiť na to, že sa dozvedia viac o postavách a ich príbehoch.

Multiplayer

Far Cry 5 má aj multilayerové možnosti. Hráči si môžu zahrať hru s ostatnými hráčmi a dokonca si navzájom zdieľať svoje vlastné príbehy. Môžu sa tiež spolupodieľať na spoločných misiách a vymieňať si rôzne nápady a stratégie.

Zhrnutie

Far Cry 5 je veľmi zaujímavá počítačová hra, ktorá hráčom ponúka veľa možností. Pôsobivá grafika, jednoduchá hrateľnosť a možnosti multiplayeru sú veľkou výhodou. Hráči sa môžu tešiť na veľa príbehov a úloh, ktoré sú dostupné v hre.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky Odporúčané požiadavky
Operačný systém Windows 7/8/10 (64-bit) Windows 7/8/10 (64-bit)
Procesor Intel Core i5-2400/AMD FX-6300 Intel Core i7-4770/AMD Ryzen 5 1600
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 670/AMD R9 270 NVIDIA GeForce GTX 970/AMD R9 290
Pamäť 8 GB RAM 8 GB RAM
Miesto na disku 30 GB 30 GB