Farming Simulator 22


3. How realistic is the farming environment in Farming Simulator 22?

Farming Simulator 22 – nová generácia moderného poľnohospodárstva

Farming Simulator 22 je nová počítačová hra, ktorá prináša hráčom úplne nový pohľad na moderné poľnohospodárstvo. Hra je postavená na silnom engine Unity a ponúka hráčom veľa možností pre vytvorenie poľnohospodárskeho impéria. Hra je dostupná pre PC a Xbox.

Môžete si vytvoriť svoje poľnohospodárske impérium

V hre môžete postaviť svoje poľnohospodárske impérium od začiatku. Môžete si zvoliť z desiatok druhov zvierat, ktoré môžete chovať, ako sú ovce, kravy, prasa, hydina a iné. K dispozícii je tiež veľa druhov obilia, ktoré môžete pestovať, ako je pšenica, jačmeň, kukurica a repka.

V hre je tiež možnosť obchodovania s obilím a zvieratami. Môžete predávať obilie a zvieratá iným hráčom a zarábať peniaze. Môžete tiež nakupovať poľnohospodárske stroje, ako je pluh, kosačka a traktor.

Veľa možností pre zábavu a vzdelávanie

Okrem vytvárania poľnohospodárskeho impéria ponúka hra aj veľa možností zábavy. Môžete si vytvoriť svoju vlastnú farmu, ktorú si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. Môžete tiež navštíviť farmy ostatných hráčov a porovnávať ich s vašou.

V hre je tiež veľa možností pre vzdelávanie. Hra obsahuje lekcie o poľnohospodárskych technikách, ako je výsadba a žatva, ako aj o správnej starostlivosti o zvieratá.

Tabuľka systémových požiadaviek

Systém Minimálne požiadavky Odporúčané požiadavky
Operačný systém Windows 7 Windows 10
Procesor Intel Core i5-2300 2.8 GHz Intel Core i7-6700 3.4 GHz
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 560 Nvidia GeForce GTX 780
Pamäť 8 GB RAM 16 GB RAM
Miesto na disku 20 GB 20 GB

Záver

Farming Simulator 22 je moderná počítačová hra, ktorá prináša hráčom úplne nový pohľad na poľnohospodárstvo. Ponúka množstvo možností pre vytvorenie poľnohospodárskeho impéria, obchodovanie s obilím a zvieratami a veľa možností pre zábavu a vzdelávanie. Hra je dostupná pre PC a Xbox a jej systémové požiadavky sú uvedené vyššie.