FIFA 23


4. What improvements have been made to the career mode in FIFA 23?

Recenzia počítačovej hry FIFA 23

FIFA 23 je nová počítačová hra od vydavateľstva Electronic Arts (EA). Je to športový simulátor futbalu a jeho 23. vydanie. Táto hra ponúka realistický zážitok z futbalu, aj keď je to len virtuálna hra. V hre môžete vytvoriť svoj vlastný tím, vybrať si zo širokej škály hráčov, upravovať tímové dresy a dokonca vytvárať svoju vlastnú líniu obliekania.

Hrateľnosť

Hrateľnosť FIFA 23 je veľmi jednoduchá. Hra obsahuje veľa rôznych prvkov, ako napríklad vyhľadávanie hráčov, trénovanie tímu a hranie zápasov. UI hry je intuitívny a ľahko sa ovláda. Grafika je veľmi dobrá, aj keď nie je taká dobrá ako v niektorých iných športových hrách.

Módy hry

FIFA 23 ponúka veľa rôznych módov hry. Môžete si zahrať zápas proti AI alebo si zahrať online proti skutočným hráčom po celom svete. Môžete si tiež vybrať medzi jedným hráčom, štvorčlennou skupinou alebo kompletným tímom.

Vybavenie

FIFA 23 je k dispozícii pre platformy ako PC, Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch. Môžete si kúpiť hru ako digitálny alebo fyzický kľúč. Okrem toho má hra veľa rôznych príslušenstva, ako napríklad oficiálne tímové dresy, ktoré môžete použiť vo svojom tíme.

Minimálne požiadavky na hardvér

Platforma Procesor RAM Grafická karta
PC Intel Core i3-2100 @ 3,1 GHz alebo AMD Phenom II X4 965 @ 3,4 GHz 8 GB Nvidia GeForce GTX 660 alebo AMD Radeon R9 270
Xbox One AMD Jaguar 8-jadrový procesor 8 GB AMD Radeon-based Graphics Engine
PlayStation 4 AMD Jaguar 8-jadrový procesor 8 GB AMD Radeon-based Graphics Engine
Nintendo Switch NVIDIA Tegra X1 4 GB NVIDIA Maxwell GPU

Vo všeobecnosti je FIFA 23 veľmi zábavná hra. Je to skvelý spôsob, ako stráviť čas s priateľmi a rodinou, alebo sa len sústrediť na vylepšovanie svojho tímu. Grafika hry nie je veľmi vysoká, ale je to stále veľmi dobrá hra, ktorá sa oplatí hrať.