Freddi Fish 3 The Case of the Stolen Conch Shell


2. What kind of puzzles must Freddi Fish solve in order to find the stolen Conch Shell?

Freddi Fish 3: Prípad ukradnuté končeky

Freddi Fish 3: Prípad ukradnuté končeky je počítačová hra pre deti vo veku 5 až 8 rokov. Hra je navrhnutá tak, aby rozvíjala kritické myslenie, pozornosť a logické myslenie. Svedčí o tom aj jeho získanie mnohých cien.

Freddi Fish 3 je druhá hra v sérii Freddi Fish. Hra sa odohráva v podmorskom meste odkiaľ sa Freddi a Luther snažia nájsť ukradnutú končeku, ktorá patrí ich priateľovi. Budú hľadať v rôznych oblastiach, ktoré sa pohybujú od podmorských tunelov až po rieky a rozsiahle lesy. Deti sa budú musieť spojiť s rôznymi postavami ako sú ryby, žaby, slepýše a ďalšie, aby mohli pokračovať vo svojom vyšetrovaní.

Hra obsahuje veľa zábavných mini hier, ako sú napríklad hádanky, ktoré budú deti musieť zvládnuť, aby mohli postúpiť ďalej. Tiež sa objaví veľa ukrytých predmetov, ktoré deti budú musieť nájsť. Okrem toho sa v hre nachádza aj veľa krásnych obrázkov, ktoré sú vytvorené v 3D štýle.

Grafika a zvuk

Grafické prostredie hry je veľmi živé a farby sú jasné a žiarivé. Obrázky a scény sú veľmi detailné a vytvárajú veľmi krásne pozadie pre hru. Hudba je veľmi uspávajúca a relaxačná a zahŕňa zvuky z prírody, ako sú žaby, vtáky a bubliny.

Kontrola

Kontrola hry je veľmi jednoduchá a deti nájdu ľahko zrozumiteľné ikony, ktoré im umožnia prejsť hrou. Ikony sú veľmi vhodne umiestnené, aby deti mohli hrať bez obáv o stratu.

Minimálne požiadavky

Platforma Minimálne požiadavky
Windows Windows 7 alebo vyššie, 500 MB voľného miesta na disku, 256 MB RAM, procesor 300 MHz
Mac OS X 10.7 alebo vyššie, 500 MB voľného miesta na disku, 256 MB RAM, procesor 300 MHz
Linux Ubuntu 14 alebo vyššie, 500 MB voľného miesta na disku, 256 MB RAM, procesor 300 MHz

Celkovo je Freddi Fish 3: Prípad ukradnuté končeky skvelou hrou pre deti vo veku 5 až 8 rokov. Je to zábavná hra, ktorá rozvíja logické myslenie a kritické myslenie. Deti si užijú hľadanie ukrytých predmetov, vyriešenie rôznych hádaniek a poznávanie podmorského prostredia. Grafika a zvuk sú veľmi atraktívne a veľmi príjemne hrať.