Gal Gun Double Peace


What platforms can Gal Gun Double Peace be played on?

Recenzia: Gal Gun Double Peace

Úvod

Gal Gun Double Peace je japonská počítačová hra vyvinutá spoločnosťou Inti Creates. Hra bola pôvodne vydaná v roku 2015 pre PlayStation 4 a PlayStation Vita a o rok neskôr bola portovaná na PC. Hra bola navrhnutá ako rail shooter, kde hráči musia zničiť všetky nepriateľské postavy na obrazovke. Hlavným cieľom hry je získať lásku od rôznych dievčat, ktoré sa objavujú v hre.

Hrateľnosť

Hrateľnosť v Gal Gun Double Peace je pomerne jednoduchá. Hráči ovládajú hlavnú postavu z pohľadu prvej osoby a používajú laserovú pištoľ na zničenie nepriateľov. Hráči musia tiež správne zacilovať na rôzne časti tela nepriateľov, aby dosiahli maximálny počet bodov. Hra obsahuje rôzne levely, kde sa hráči musia stretnúť s rôznymi typmi nepriateľov a bossami. Na zlepšenie hráčskej skúsenosti môžu hráči získať rôzne power-upy, ktoré zvyšujú rýchlosť streľby alebo počet strelených projektílov.

Výzvou v Gal Gun Double Peace je, že hráči musia získať lásku od rôznych dievčat, ktoré sa objavujú v hre. Na získanie lásky musia hráči správne odpovedať na otázky dievčat a pomáhať im v rôznych situáciách. Ak sa hráčovi podarí získať lásku od dievčaťa, získa bonusové body a odomyká nové levely.

Príbeh

Príbeh v Gal Gun Double Peace sa zameriava na hlavnú postavu Houdai, ktorý je zasiahnutý zvláštnou streľbou, ktorá mu dáva schopnosť získať lásku od akéhokoľvek dievčaťa. Houdai musí získať lásku od rôznych dievčat, aby sa mohol zbaviť tejto schopnosti a zastaviť zlo, ktoré ohrozuje celú školu.

Príbeh je plný humoru a narážok na japonskú kultúru. Hráči sa stretnú s rôznymi zaujímavými postavami a musia sa rozhodnúť, ktoré dievčatá chcú získať lásku. Hráči môžu získať rôzne koncovky v závislosti od toho, ktoré dievča sa rozhodnú získať.

Vizuál

Vizuál v Gal Gun Double Peace je krásny a farebný. Hra obsahuje rôzne levely, ktoré sú plné detailov a sú veľmi dobre navrhnuté. Postavy v hre sú tiež veľmi dobre navrhnuté a majú rôzne oblečenie a výrazy tváre. Animácie sú plynulé a všetky efekty sú veľmi dobre vykonané.

Hudba a zvuky v hre sú tiež veľmi dobre vykonané. Hra obsahuje rôzne skladby, ktoré sú veľmi zábavné a príjemné na počúvanie. Zvukové efekty sú tiež veľmi dobre vykonané a pridávajú k hrateľnosti.

Záver

Gal Gun Double Peace je zábavná a zaujímavá hra, ktorá ponúka jednoduchú, ale zábavnú hrateľnosť. Hra je plná humoru a narážok na japonskú kultúru a má veľa postáv, ktoré hráči môžu získať. Vizuál a zvuk sú veľmi dobre vykonané, čo pridáva k celkovému zážitku. Hoci hra nie je pre každého, určite sa odporúča fanúšikom anime a žánru rail shooter.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 (64-bitový)
Procesor Intel Core i3-550 @ 3.2 GHz alebo AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz
RAM 4 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GeForce GTS 450 alebo AMD Radeon HD 5770
DirectX Verzia 11
Voľné miesto na disku 10 GB dostupného miesta