Genkai Tokki Seven Pirates H


3. What type of characters can be used in Genkai Tokki Seven Pirates H?

Recenzia počítačovej hry „Genkai Tokki Seven Pirates H“

„Genkai Tokki Seven Pirates H“ je počítačová hra vyvinutá japonskou spoločnosťou Compile Heart. Čerpá z japonskej kultúry a prináša veľa zábavy s dobrodružstvom a akciou.

Príbeh

Dej hry sa točí okolo hlavnej postavy, ktorá je povolaná na misiu zvrátiť zlo, ktoré zasiahlo kráľovstvo. Hráč je vyzvaný, aby hľadal artefakty, aby získal moc v boji proti zlu. Spolu s hlavnou postavou sa hráč vydáva na cestu s 7 pirátmi, aby zachránili kráľovstvo.

Hrateľnosť

Hrateľnosť je založená na bojovaní. Hráč má na výber z niekoľkých bojových systémov. Sú tam klasické štandardy, ako sú útoky a obrana, ako aj inovatívne špeciálne schopnosti. Hráč môže tiež bojovať v niekoľkých režimoch, vrátane lietania, lúpania a plazenia.

Grafika a zvuk

Grafika je veľmi podobná klasickým japonským anime. Animácie sú zamerané na bojové scény a sú veľmi podrobné. Zvuk je tiež veľmi dobrý a prináša atmosféru bojiska.

Záver

„Genkai Tokki Seven Pirates H“ je skvelá počítačová hra s veľa zábavou, dobrodružstvom a akciou. Príbeh je dobre napísaný a hrateľnosť je zameraná na boj. Grafika a zvuk sú na vysokej úrovni a hráči sa môžu tešiť na veľa hodín zábavy.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponenta Požiadavka
Operačný systém Windows 7/8/10 (64-bitová verzia)
Procesor Intel Core i3-2125 3.30GHz alebo ekvivalent
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 560 alebo ekvivalent
Pamäť 4 GB RAM
Miesto na disku 5 GB