Ghostwire Tokyo – Prelude


4. What unique challenges does the player face in „Ghostwire Tokyo – Prelude“?

Recenzia počítačovej hry Ghostwire Tokyo – Prelude

Ghostwire Tokyo – Prelude je nová počítačová hra od vývojára Tango Gameworks vydaná spoločnosťou Bethesda Softworks. Je to akčná hororová hra zasadená do post-apokalyptického Tokia a hráči sa v nej budú musieť vyrovnať s paranormálnymi silami a bojovať za záchranu svojho mesta.

Dej

Hra začína s tým, že hráč preberá úlohu hlavného hrdinu, ktorý sa vracia do Tokia po tom, čo toto mesto prešlo silnou paranormálnou udalosťou. Po príchode do Tokia je hráčovi odhalené, že mesto prešlo náhlym ústupom obyvateľstva a jeho príčinou sú paranormálne sily. Hráč je vyzvaný, aby zistil, čo sa stalo a pomohol záchrániť Tokio pred týmito silami.

Hrateľnosť

Ghostwire Tokyo – Prelude je akčná hororová hra s prvkami RPG. Hra je plne prispôsobená hráčom, pretože každé rozhodnutie, ktoré urobí, má vplyv na dej. Hra sa odohráva v post-apokalyptickom Tokiu, takže hráči budú musieť bojovať proti paranormálnym silám a prehľadávať mesto, aby získali odpovede. Hra tiež obsahuje širokú škálu bojových schopností, ako sú kúzla, schopnosť prehľadávať priestor a vytvárať rôzne druhy zbraní.

Grafika a zvuk

Grafika a zvuk sú veľmi dobre urobené a poskytujú skvelý zážitok z hrania. Grafika je veľmi detailná a dobre kreslená, čo hráčom umožňuje vychutnať si post-apokalyptické prostredie. Zvukové efekty sú skvelé a poskytujú hráčom skutočne autentické zážitky.

Celkový záver

Ghostwire Tokyo – Prelude je skvelá počítačová hra plná akcie, napätia a dobrodružstva. Hra je veľmi dobre navrhnutá a má veľmi prepracovanú hrateľnosť, grafiku a zvuk. Je to skvelá hra pre všetkých, ktorí milujú akčné hororové hry s prvkami RPG.

Tabuľka minimálnych požiadaviek na hardvér

Komponent Minimálne
Operačný systém Windows 10 64-bit
Procesor Intel Core i5-6600K 3.5 GHz alebo AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 970 alebo AMD Radeon R9 290
Pamäť 8 GB RAM
Miesto na disku 50 GB