God of War


1. What is the main plot of the game „God of War“?

Recenzia God of War

God of War je počítačová hra od vývojárov z Santa Monica Studio a vydavateľstva Sony Interactive Entertainment. Je to akčná hra, ktorá sa odohráva v starovekom Grécku a kladie dôraz na boje s bossmi a puzzle. Je to hra pre jedného hráča a hlavným hrdinom je Kratos, ktorý bojuje proti rôznym bohom a ich armádam.

Dej hry

Hra začína s Kratosom a jeho synom Atreusom, ktorí sa vydávajú na poslednú misiu Kratosovej manželky. Musia prejsť množstvom nebezpečných miest, aby splnili svoju úlohu. Cestou musia čeliť nepriateľom, aby sa dostali ku koncu hry.

Grafika a zvuk

Grafika hry je veľmi realistická a dobre navrhnutá. Obraz je veľmi živý a farby sú jasné a výrazné. Zvuky sú tiež veľmi realistické a príjemné počúvanie. Zvuky vám prinesú skutočný zážitok z hrania.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry je veľmi ľahká a intuitívna. Môžete ľahko kontrolovať Kratosa a ostatných postáv. Boje sú dynamické a intenzívne. Môžete tiež vyriešiť rôzne hádanky, ktoré vám pomôžu dostať sa ďalej v hre.

Záverečné hodnotenie

God of War je skvelá hra, ktorá má veľa pre hráčov. Má realistickú grafiku, intuitívnu hrateľnosť a zaujímavý dej. Je to skvelá hra pre milovníkov akčných hier a má veľa pre hráčov na začiatok aj pre pokročilých.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7/8/10 (64-bit)
Procesor Intel Core i5-2500K 3.3GHz alebo AMD FX-6300 3.5GHz
Pamäť 8 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 960 alebo AMD Radeon R9 380
Miesto na disku 50 GB