Guilty Gear Isuka


Is there a story mode in Guilty Gear Isuka?

Recenzia hry Guilty Gear Isuka

Úvod

Guilty Gear Isuka je 2D bojová hra vyvinutá spoločnosťou Arc System Works. Bol vydávaný pre PlayStation 2, PC a arcade stroje. Hra bola prvýkrát uvedená na trh v Japonsku v roku 2003 a neskôr bola vydaná aj pre medzinárodný trh. Guilty Gear Isuka je piatou hrou z série Guilty Gear.

Herná mechanika

Herná mechanika Guilty Gear Isuka sa líši od predchádzajúcich hier v sérii. Hráči majú teraz možnosť hrať až štyri hráčov naraz v multiplayer móde. Hra ponúka nové režimy, ako sú napríklad „Boost Mode“, kde sa hráči môžu pohybovať na pozadí a pred pozadím, alebo „Survival Mode“, kde hráči musia prežiť čo najdlhšie v boji proti neustálym vlnám nepriateľov.

Herná mechanika Guilty Gear Isuka je založená na kombinácii rýchlych úderov a obranových manévrov. Hráči môžu používať rôzne útoky a kombinovať ich s rôznymi pohybmi, aby dosiahli výhodu nad svojimi súpermi. Hra tiež obsahuje rôzne postavy s unikátnymi pohybovými sadami a schopnosťami, ktoré hráči môžu použiť v boji.

Hra Guilty Gear Isuka tiež obsahuje rôzne herné módy, vrátane tradičného single player módu, kde hráči môžu bojovať proti počítaču, a multiplayer módu, kde hráči môžu súťažiť proti svojim priateľom.

Vizuálny a zvukový dizajn

Vizuálny a zvukový dizajn Guilty Gear Isuka je veľmi pôsobivý. Hra obsahuje farebné a detailné pozadia, ktoré sa líšia v závislosti od herného módu. Postavy sú tiež veľmi dobre navrhnuté a majú rôzne kostýmy a vzhľady.

Zvukový dizajn Guilty Gear Isuka je tiež veľmi kvalitný. Hra obsahuje rockovú hudbu, ktorá sa hodí k rýchlym a intenzívnym bojom. Hlasové herecké obsadenie je tiež veľmi dobre vykonané a pridáva k celkovému zážitku z hrania.

Záver

Guilty Gear Isuka je vynikajúca bojová hra, ktorá ponúka zaujímavú hernú mechaniku a pôsobivý vizuálny a zvukový dizajn. Hra sa líši od predchádzajúcich hier v sérii a ponúka nové možnosti pre hráčov. Guilty Gear Isuka je ideálna hra pre fanúšikov bojových hier a môže byť zábavná aj pre tých, ktorí sú noví v žánri.

Minimálne požiadavky na hardvér

Platforma Minimálne požiadavky na hardvér
PC Windows 98/ME/2000/XP, Pentium III 700 MHz, 128 MB RAM, grafická karta s 32 MB VRAM, zvuková karta s DirectX 8.1 kompatibilným ovládačom
PlayStation 2 PlayStation 2 konzola, DualShock 2 ovládač
Arcade stroj Nie je známe