Gunvolt Chronicles Luminous Avenger iX 2


1. What new features are included in Gunvolt Chronicles Luminous Avenger iX 2?

Recenzia – Gunvolt Chronicles Luminous Avenger iX 2

Gunvolt Chronicles Luminous Avenger iX 2 je počítačová hra z dielne japonskej spoločnosti Inti Creates. Hra je založená na sérii hrdinov, ktorí sa so svojími schopnosťami snažia ochrániť planétu pred nepriateľmi. Hra sa odohráva v blízkej budúcnosti v novom svete, ktorý je plný technológií, príšer a násilných bojov.

Príbeh a herný svet

Hlavným hrdinom je Gunvolt, ktorý je poslaný na misiu zachrániť svet pred záporákmi. Na jeho ceste ho sprevádza jeho tím hrdinov, ktorí sú schopní spolupracovať a využívať schopnosti, ktoré im pomáhajú presadiť sa v boji proti nepriateľom. Hra je plná akcie a je postavená na pokračovaní predošlej hry Gunvolt Chronicles Luminous Avenger iX.

Herný svet je rozdelený do rôznych oblastí, ktoré hráči môžu navštíviť. Každá oblasť obsahuje svoje vlastné misie a úlohy, ktoré hráči musia splniť, aby postúpili ďalej. K dispozícii sú aj rôzne druhy bojačov, postavy a predmety, ktoré hráči môžu použiť na víťazstvo v boji.

Grafika a zvuk

Grafika hry je veľmi prepracovaná a ponúka veľmi detailné prostredie. Hra obsahuje aj veľké množstvo animácií a efektov, ktoré prispievajú k atmosfére hry. Zvukové efekty sú tiež veľmi dobre spracované a hráči sa môžu tešiť na hudbu, ktorá dotvára atmosféru hry.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry je veľmi jednoduchá a hráči sa môžu tešiť na širokú škálu herných prvkov. Hra obsahuje aj misie, ktoré hráči musia splniť, aby postúpili ďalej.

Celkové hodnotenie

Gunvolt Chronicles Luminous Avenger iX 2 je veľmi zábavná počítačová hra, ktorá ponúka hráčom veľké množstvo herných prvkov. Grafika a zvuk sú veľmi kvalitné a hrateľnosť hry je veľmi jednoduchá. Celkovo je to veľmi príjemná hra, ktorá si určite získa obľubu.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálna požiadavka
Operačný systém Windows 7/8/10
Procesor Intel i3-2100 3.1GHz
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 650
Pamäť 4 GB RAM
Miesto na disku 3 GB