.hack//G.U. Last Recode


3. What are the main differences between the original version of „.hack//G.U.“ and Last Recode?

.hack//G.U. Last Recode

.hack//G.U. Last Recode je počítačová hra z roku 2017, ktorá bola vytvorená pre PlayStation 4 a PC. Je to remake série .hack//G.U., ktorá bola vyvinutá Bandai Namco Entertainment a CyberConnect2. Hra je kombináciou akcie, RPG a príbehovej hry.

Dej

Dej hry sa odohráva v svete, ktorý sa volá The World. Je to virtuálny svet, ktorý je vytvorený pre ľudí, aby si mohli užívať virtuálne online hry. Hlavnou postavou je Haseo, ktorý sa snaží nájsť kybernetického stvorenca, ktorý zabil jeho priateľa. Aby to mohol dosiahnuť, musí poraziť rôznych nepriateľov a získať silu.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry je založená na kombinácii akčných bojov, RPG prvkov a príbehovej hry. Hráči prechádzajú prostredníctvom rôznych úrovní, súčastí bojov a konverzácií. Boje sú vybavené rôznymi typmi zbraní a schopností, ako sú meče, lúče, guľomety a mnoho ďalších.

Hra tiež obsahuje systém zvýšenia úrovne a vylepšovania postavy. Hráči sa môžu zdokonaľovať tým, že získajú nové schopnosti a zbrane, ako aj zlepšovať existujúce. Hra tiež obsahuje množstvo mini-hier a vedľajších úloh, ktoré hráči môžu vykonávať.

Grafika a zvuk

Grafika hry je veľmi dobrá a je vytvorená v 3D grafike. Hra má veľmi dobrú hrateľnosť a krásne prostredie. Zvuk hry je tiež veľmi dobrý a hráči si môžu užívať počúvanie rôznych melódií.

Záver

.hack//G.U. Last Recode je skvelá hra pre všetkých fanúšikov počítačových hier s príbehom. Hra je veľmi zábavná a má veľa akcie, RPG prvky a príbehové prvky, ktoré hráčov zaujmú. Grafika a zvuk sú veľmi dobré a hráči si môžu užívať veľmi realistické prostredie.

Minimálne požiadavky na hardvér

OS Procesor Grafická karta Pamäť DirectX
Windows 7/8/10 Intel Core i5-750 GeForce GTX 650 4 GB RAM DirectX 11