Hard Reset Extended Edition


What types of bonus features are included in the Hard Reset Extended Edition?

Recenzia hry Hard Reset Extended Edition

Príbeh a herný svet

Hard Reset Extended Edition je first-person shooter hra od poľskej spoločnosti Flying Wild Hog. Hra sa odohráva v dystopickom svete, kde korporácie ovládajú svet a vojna medzi nimi sa prejavuje aj na uliciach. Hráč sa ujme postavy majora Fletchera, ktorý pracuje pre korporáciu, ale jeho život sa zmení, keď sa dozvie o nebezpečnom víruse, ktorý je schopný zničiť celý svet.

Herný svet v Hard Reset Extended Edition je plný rôznych mechanických príšer, ktoré sú vytvorené z odpadu a iných nebezpečných materiálov. Hra sa odohráva v rôznych prostrediach, ako sú napríklad mesto, továrne, podsvetie a iné.

Hrateľnosť a zbraně

Hrateľnosť je v Hard Reset Extended Edition veľmi rýchla a akčná. Hráč musí neustále byť v pohybe a používať rôzne taktiky, aby prežil. V hre sú k dispozícii rôzne zbrane, ako sú napríklad pištole, guľomete, plazmové zbrane a iné. Každá zbraň má svoje vlastné výhody a nevýhody, takže hráč musí zvoliť správnu zbraň pre danú situáciu.

V hre si hráč môže upgradovať svoje zbrane a získavať nové schopnosti, ako napríklad rýchlejšie nabíjanie alebo zvýšená presnosť. Tieto upgrady sú získavané pomocou bodov, ktoré si hráč získa za zabíjanie nepriateľov.

Grafika a zvuk

Grafika v Hard Reset Extended Edition je veľmi pekná a detailná. Prostredie je plné rôznych svetiel a tieňov, ktoré vytvárajú realistickú atmosféru. Zbrane a mechanické príšery sú tiež veľmi dobre navrhnuté a detailné.

Zvuková stránka hry tiež nie je prehliadnuteľná. Zvuky zbraní sú veľmi realistické a pôsobia autenticky. Hudba v hre je taktiež veľmi dobre navrhnutá a prispieva k atmosfére hry.

Zhrnutie

Hard Reset Extended Edition je veľmi zábavná a akčná hra, ktorá určite poteší fanúšikov first-person shooter hier. Hrateľnosť je veľmi rýchla a akčná, grafika a zvuková stránka sú tiež veľmi dobre navrhnuté. Celkové hodnotenie hry je veľmi pozitívne.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows XP / Vista / 7 / 8
Procesor 2.5 GHz Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64
RAM 2 GB
Grafická karta Nvidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870
Miesto na disku 5 GB voľného miesta